Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy beépített kád hány kg-t...

Egy beépített kád hány kg-t bírhat?

Figyelt kérdés

Ma költöztünk (most végeztünk a költözéssel) és látom hogy ilyen beépített kád van. Ingatlanos mesélte hogy felújították, de a hígító gőzből nem sokat látott, szóval nézzük meg hgoy jó-e.


Erre van ötlet, hogy hány kg-t bírhat? 140 kg vagyok, nem szeretném hogy alattam roskadjon össze :D


2023. jún. 17. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen az anyaga?
2023. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért roskadna össze? Nézz meg pár ilyen beépítős videót, és magad is láthatod, hogy az alja nem a levegőben van,hanem Ytongra, és csemperagasztóba van ágyazva, szóval többszáz kilót kibírhat.
2023. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 ez egy nagyon jó kérdés, van amiből biztosra meg tudom mondani? Így ránézésre fogalmam sincs, öntött márványra tippelnék de ezekhez nem értek sajnos.


#2 paranoiás vagyok :D ez egy olyan dolog amitől pl rettegek hogy megtörténne. Rengeteg pénz és idő lenne azt pl kijavitani, amim nekem jelenleg nincs. Mióta párom meghalt, valahogy mindent túl stresszelek, pedig tudom hogy nem kellene.

2023. jún. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!