Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megszüntetni a...

Hogyan tudom megszüntetni a WC-ből kijövő cső csöpögését ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Adott egy darab nyomógombos WC a panel lakásban. A WC mögött hátul (a porcelán úgy van formázva) egy cső szerű lyukon megy ki a cucc, a

WC porcelán csőszerű végződésébe egy PVC jellegű cső van beledugva, az egy harmónika szerűben van benne és így megy bele a falba a WC mögött. Tegnap reggel arra lettem figyelmes, h a WC körül, a körvonalában egy vékony csíkban áll a víz. Megnéztem, hátul a cső és ott csöpög, konkrétan ahol belemegy a PVC cső a WC csőszerű porcelán végződésébe. Próbáltam Tesco-ban kapható papírszalagal áttekerni, hirtelen csak az volt otthon. Át is tekertem több régegben, de továbbra is csöpög. Az egész helyiség nem úszik, de azért bosszantó. Szakit nem szívesen hívnék, kiszállás és egyéb költségek miatt elég drágának érzem Budapesten.



2023. febr. 18. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Fotózd le, menj be egy víz, csőszerelveny boltba, és vegyél egy olyan gumikönyököt, és megszűnik.
2023. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cserélni kell a csatlakozó csövet. Fotózd, aztán vegyél, aztán régi le, újat méretre vágni és fel. Márha megy. Van mikor beszorítják, aztán a csészét is fel lehet szedni hozzá.
2023. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Tömítő anyaggal (tubusos) körbenyomni, majd hagyni megszáradni nem jó megoldás? Újra elkezd majd csepegni ez után is? Mert ezt a méretre vágom a megvett csövet és kicserélem magam dolog lehet meghaladja a képességeim. Nem vagyok egy ezermester. 😅

2023. febr. 18. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor is fotózd le, menj be a szakboltba, és ott javaslonak ragasztót, tömítőanyagot, stb.
2023. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. febr. 18. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:

:D

Erről eszembe jutott ez:

https://www.youtube.com/watch?v=7S_xoPXx2Is

2023. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!