Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most kezdtem el dolgozni 23...

Most kezdtem el dolgozni 23 évesen, a fizetésem nettó 400 ezer ft, hogy vegyek házat? mi lehet a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Teljesen 0-ról, önerőm most 1 millió ft körül van.

fundamenta esetleg?


2022. szept. 18. 23:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem kérdező, én most, 29 évesen építettem saját házat, de nem voltam ilyen lúzer, hogy 24 évesen már azt akartam, hogy az ölembe pottyanjon, voltam annyira talpraesett, aki rólad nem mondható el, hogy tettem is érte
2022. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

?

Mondja ez aki anyuci apuci segitett

2022. szept. 19. 10:35
 13/16 anonim ***** válasza:
21%

Nem, nem segített :) de kibújt a szög a zsákból, te is csak a tipik lúzer sablon gyk-s vagy, aki elvárja, hogy ne kelljen semmit csinálnia, mégis legyen háza, akinek meg ez sikerült magától az mind a szüleitől kapta :)


Hajrá, csináld utánam

2022. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

És hol laksz? Szülőknél? Lakás, családi ház, tanya, stb?... Mekkora lakrészed van? Érdemes azt fejleszteni? Muszáj otthagyni? És ha csak otthagyásban lehet gondolkodni, akkor ugyanott akarsz venni, ahol most is laksz?

Van üres, nem használt ingatlan a családban? Nyaraló, tanya, stb?

2022. szept. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%

"Nem, nem segített :) de kibújt a szög a zsákból, te is csak a tipik lúzer sablon gyk-s vagy, aki elvárja, hogy ne kelljen semmit csinálnia, mégis legyen háza, akinek meg ez sikerült magától az mind a szüleitől kapta :)"


Van egy normális kezdőfizetése, és feltett egy kérdést. Nem értem, mit vinnyogsz neki.


Most pedig bújj vissza az alkóvodba, ahonnan jöttél. Adott egy fiatal, aki a jövőjén gondolkodik, előre tervezne, te meg elkezdesz neki fröcsögni. Ha meg arról írna, hogy 40 éves koráig csak el akarja piálni a pénzét, és majd akkor elég lesz neki ingatlanon gondolkodnia, te lennél az első, aki beleáll.

2022. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezt a 400 nettót ne verjétek nagy dobra, 25 év alatti ergo még nem is adózik. 500 bruttó meg manapság elérhető piacképesebb egyetemi szakokon(IT,közgazdász,Mérnök), ha ez a helyzet akkor valszeg nem teljesen kezdő, mert gyakornoki melózott is.
2022. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!