Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » C kategória mellett vennél...

C kategória mellett vennél házat ha nagyon olcsó?

Figyelt kérdés
2022. júl. 25. 00:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

2 millió Ft-ért sem pest megyei településen?

Kertes ház, felhúzol egy nagy kerítést és kész...

2022. júl. 25. 09:22
 12/16 anonim ***** válasza:
34%

#5:

Akkor mondom másképp:

Mozdonyszőke. Familiárisan hiperpigmentált. Réti néger. Kétszersült. Dzsippó. Dakota. Nem az idén barnult. Brazil. Rézműves.

2022. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#11: Na az a ház pontosan azért 2 millió!

Hiába a kerítés, ha ott vannak a szomszédban.

Amire számíthatsz:

- Ordibálás éjjel-nappal

- Anyagi kártétel a kerítésedben, kocsidban, bármiben, amit persze nem tudsz rajtuk behajtani

- Megmérgezik a kutyádat csak kedvtelésből

- Nem tudsz a saját házad előtt leparkolni a szaladgáló purdéktól, ha véletlenül nekiszalad a hülyegyerek a kocsidnak, akkor meg meglincselnek

- Ha látják rajtad, hogy tehetős vagy, akkor vagy folyton lejmolnak, vagy be is törnek

- Egyéb kétes alakokat vonzanak a környékre

- Gyakori látogató lesz a rendőrség a szomszédban, rendszeresen téged is kikérdeznek majd, ha épp Rézműves Gazsit gyanúsítják valamivel

- Soha nem fogod tudni eladni a kéglit

2022. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap egy települést érintő konkrét kérdésre leírtam a személyes tapasztalataimat, mert ezt kérte a Kérdező, (közbiztonság) egy 20%-osan fertőzött helyről.

Nevezetesen csak annyit, hogy értéket ne hagyjon az udvaron és éjjel nappal zárja a kertkaput és a lakást. Valamint azt, hogy soha ne hagyják a házat őrizetlenül, legyen az temetés vagy esküvő.

SEMMI MÁST nem fűztem hozzá, nem voltam trágár és nem véleményeztem ezt a népcsoportot, csak a MEGTAPASZTALT TÉNYEKET írtam le, mert erről szólt a kérdés. Mi tesz Isten, 20 perc múlva törölve lett!

Akkor erre a kérdésre most mit lehet válaszolni?

Nos Kérdező, ingyen sem, sőt ha nekem fizetnének sem mennék ilyen helyre, mert idegösszeomlást és cukorbetegséget kaptam ilyen helyen 5év alatt.

Hogy olvasod e a válaszom vagy sem, azt nem tudom, de ha igen, akkor mit kezdesz vele, az a te dolgod!

2022. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2022. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

2 millió Ft-ért sem pest megyei településen?


Kertes ház, felhúzol egy nagy kerítést és kész...


Te valami alomvilagban eltel eddig hogy nem erted miert ilyen olcso, es nem szabad megvenni meg akkor se ha ingyen adjak?

2022. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!