Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni ? Csaptelep...

O Róbert kérdése:

Tudnátok segíteni ? Csaptelep baj!

Figyelt kérdés
Sziasztok . A problémám az lenne , hogy vettem egy hajdu vízmelegítőt aminek a csaptelepje 2 csapos . De ezt szeretném 1 csaposra tenni ami 3 utas , de egyszerűen nem találok sehol ilyet .

#csaptelep #Vizmelegítő
2021. dec. 11. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak a saját csaptelepével lehet használni.
2021. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet cserélni ? Vannak még ilyen 3 utas csaptelepek csak amiket én találtam azok 2 karosak . Miben más ?
2021. dec. 11. 12:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tanácsos másik csappal, mert ez belső nyomás nélkül működik.
2021. dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek a gyári csapok úgy vannak készitve,hogy amikor a víz melegszik és tágul,a túl nyomás kijön a csapszáron.Ezért nem szabad meghúzni,csak annyira hogy a víz elzárva legyen.
2021. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van...

A Mofémnek van emelőkaros, 3 bemenetes mosogató csapja,én is olyat vettem 4 éve,de már nem emlékszem,mi a fantázia neve.

Én a Szatmárinál vettem anno.

2021. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Közben megvan!

Junior evo a neve..

Ez az,amilyet keresel?

[link]

2021. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne az amit keresek ! Ennek a csaptelepnek is van valami külön neve , hogy megtaláljam ?
2021. dec. 13. 10:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi látom már le írtad azt is 😅
2021. dec. 13. 10:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Plusz nekem még egy csavar van a történetben...egy "felső" tartály van lerakva a pult alá.Anno mindenki azt mondta,-na olyat nem lehet...aztán még is csak műxik több mint 4 éve.
2021. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!