Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen előnye lehet az egykaro...

Milyen előnye lehet az egykaros csaptelepnek a kétkaroshoz képest?

Figyelt kérdés
Szerintem milliószor jobb, könnyebb, kényelmesebb használni az egykarost, egy skálán látom, hogy éppen hol áll a hideg-meleg egyensúlya, egy kézzel könnyedén tudom megnyitni olyan hőmérsékletre, amilyen kell. Mégis sok helyen találkozni gagyi kétkaros csapokkal, van, hogy újépítésű lakásba is azt raknak, nem értem miért nem megy ez ki a divatból vagy kinek miért jön be inkább ez? Olcsóbb? Tovább bírja?
2021. febr. 22. 22:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Rosszul tettem fel kérdést, pont fordítva:

Milyen előnye lehet a kétkaros csaptelepnek az egykaroshoz képest?

2021. febr. 22. 22:11
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak esztétikai és ergonómiai oka van, hogy mindenki megtalálja a neki megfelelőt.

Én nem nagyon tudom beállítani az egykarost, percekig nem találom el vele se a kívánt sugárerősséget, se a hőfokot. Biztosan vannak finomabb érzékelésűek is, de én a kétkarost tudom elégedetten kezelni.

Másik előnye számomra az esztétikum, én szeretem az antik/nosztalgia formát. Pl.: [link]

Ez 20 000 Ft-tól több százezer Ft-ig vagy még tovább is van, nem tudom, mért gondolod, hogy gagyi.

Akár aranyból is lehet.

Harmadik előnye, hogy én íves csaptelepet nem láttam még egykarosban, csak kis kézmosót, ami nekem kényelmetlen.

2021. febr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja, van egy eladó használt Kludi egykarosom, ha kell, mert azzal vettünk egy lakást és rögtön lecseréltem a csaptelepet.:)))

Új ára 60 000 Ft körül van.

2021. febr. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Két karost én is jobban kedvelem.
2021. febr. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az egykaros kerámiabetétes csaptelepet nem véletlenül talaltáák fel..igény volt rá..


Azontúl örökké tartanak. Nálam harminc éve működik a zuhanyzóban.

2021. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5: Nálunk 10 év után kellett cserélni.
2021. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az ilyen antik csaptelepeket értem egyedül, de ez is csak esztétikai szempont, nyilván ízlés kérdése.
2021. febr. 23. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, te ilyen write only módban kérdezel?
2021. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? :D
2021. febr. 23. 22:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint a kettes válaszoló, az egykaros csaptelepnél képtelen vagyok olyan erősséget és hőfokot beállítani, amivel tényleg egy jót tudnék zuhanyozni.
2021. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!