Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen előnye lehet az egykaro...

Milyen előnye lehet az egykaros csaptelepnek a kétkaroshoz képest?

Figyelt kérdés
Szerintem milliószor jobb, könnyebb, kényelmesebb használni az egykarost, egy skálán látom, hogy éppen hol áll a hideg-meleg egyensúlya, egy kézzel könnyedén tudom megnyitni olyan hőmérsékletre, amilyen kell. Mégis sok helyen találkozni gagyi kétkaros csapokkal, van, hogy újépítésű lakásba is azt raknak, nem értem miért nem megy ez ki a divatból vagy kinek miért jön be inkább ez? Olcsóbb? Tovább bírja?
2021. febr. 22. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyan típusú kombi kazánok amik nem bírják az egykarost. Nekünk se ajánlották emiatt.
2021. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A két karos/tekerős szerintem is szebb esztétikailag, viszont az idős embereknek akiknek a csuklójuk is fáj azoknak az egy karos kényelmesebb.
2021. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!