Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ingatlan felújítás vagy új...

Ingatlan felújítás vagy új beköltözés esetén, mennyi idővel volt végre "unalmas" hétvégétek, amikor pihenéssel, játékkal, otthoni programmal telt el?

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 19:57
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
Hát ez attól függ hogy állsz anyagilag. Ha jól és minden komplett kész lesz viszonylag hamar eljön a pillanat. Ha úgy építezel mint én hogy kis pénzből és csak legyen már olyan állapot hogy a lakhatásit megkapjam akkor még sok idő mire nyugodt lesz az ember. Mert még sok utólagos kissebb nagyobb munka marad amit még magam el kell végezni. De persze ekkor már nem hajt a tatár lehet időt szakítani pihenésre és egyéb programokra.
2021. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, mi fél éve költöztünk újszerűbe, de még most sinc unalmas hétvége. Felújítani nem kellett, de a kinti munkák minden hétre jutnak: kertészkedés, fűnyírás, medence tisztítás, metszés, télen hólapátolás stb. Nyilván ez az ingatlan típusától is függ, mert pl lakásban megúszod ezeket a kinti munkákat.
2021. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én addig nem nyugodtam amíg el nem pakoltam teljesen, így kb. 2 hétvége telt ezzel és kész. Anyuék most költöztek, náluk is nagyjából 2 hét volt mire minden a helyére került.
2021. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1

Így is volt pár évvel ezelőttig, jelenleg a pénz önmagában nem elég ehhez, mert elképesztő munkaerőhiány van az ép.iparban. Gyak. ott tartunk, hogy esélyes, hogy akkor készülnek el előbb a dolgok, ha a tulajdonos alkalmas arra (amire Te igen), hogy sok feladatot maga lásson el. Előbb készül el, ha magadnak csinálod, mintha szakembereket bíznál meg. Persze előbbiben is nagy előny ha van pénz, mert akkor tényleg csak a szabadidőd kell rááldozni, de ha van pénz és magad csinálod, akkor a projecttel minden nap munka után és a hétvégéken is tudsz foglalkozni, ami állítom akár több ráfordított idő egy héten, mint amennyit ráfordítanának a projectre a szakemberek egy héten!

Kérdező költözés az tényleg pár hét, felújítás, ha ezalatt azt érted, hogy veszel egy felújítandó ingatlant és azt újítod fel, akkor akár 1-2 év is lehet, mire minden föld bevetve és hátradőlhetsz.

2021. jún. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!