Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik olyan online oldal...

Létezik olyan online oldal ahonnan háztartási dolgokat tudok rendelni?

Figyelt kérdés
Egy fél év múlva költözünk párommal a házunkba, oda szeretnék bevasarolni elfogadható áron dolgokat. Gondolok itt talcakra, műanyag tarolokra, fazekakra, igazából mindenre amire szükségem lesz.

2021. febr. 3. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
vasedeny.hu
2021. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá termékekre, amiket venni akarsz, és ki fog dobni találatokat.
2021. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűbb elmenni egy lakberendezési áruházba, és személyesn összeválogatni...
2021. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Vasedény, Ikea, XXXLutz, Möbelix, Mömax. Ugyan főleg bútorboltokat írtam, de mindenhol lehet kapni ezek közül háztartási eszközöket.

Ha nem feltétel hogy online legyen, akkor a Pepcoban szoktam jó áron venni dolgokat.

2021. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért szeretnék online egyenlőre mert várandós vagyok, és a maszkban konkrétan 5 percig bírok megmaradni bármilyen boltban.
2021. febr. 3. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Itt vannak új állapotú, sosem használt termékek, de ha nem zavar a használt háztartási cucc, akkor ezt az oldalt ajánlom:

[link]

2021. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
A felsorolt áruházaknak mind-mind van webshopja!
2021. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
A vasedeny.hu-t ismerem csak.
2021. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Korábban műszaki cikkeket vásároltam az Aliexpressen fillérekért. A feleségem részére is csináltam egy accountot, azóta a kelesztő edényt és a szakajtót is onnan rendeljük. 4-5 hét míg megérkezik, de nektek még van egy fél évetek, szóval belefér. Egy kis angol tudás nem árt hozzá, mert magyar felülete nincsen. De teljesen rendben van az Aliexpress hozzáállása, ami nem érkezik meg, disputát lehet nyitni és eddig még mindig visszakaptam a pénzem. A helyi árakhoz képest sokszor a félárnál is jóval olcsóbban vannak a termékek. Szállítással együtt!

[link]

2021. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9: mekkora kelesztő edényt találtál ott?

Köszi! :)

2021. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!