Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Takarítószolgálatot kilehet...

Takarítószolgálatot kilehet hívni egy magánlakáshoz? Mennyibe kerül sac/kábé egy ilyen szolgáltatás?

Figyelt kérdés

A saját lakásomra gondoltam, mert egyszerűen KIZÁRT, hogy én jól tudjak takarítani - próbálkoztam már sokszor, de sosem sikerült igazán, valahogy sosem olyan a végeredmény, mint a "normális embereknél". Mára a kedvem is elment ettől, gyűlölöm az egész takarítást. Jön a nyár, a meleg miatt még kevésbé lesz kedvem/erőm ehhez.


Kihívhatok valami takarítószolgálatot a konyhám/előszobám/fürdőszobám kitakarítására? (A háló/nappalimat és a wc-t megoldom) Miket vállalnak el ők? Tűzhelytakarítás, felmosás és ilyen "konyhapult letisztítás" pl. elérhető? Hoznak felszerelést vagy nekem kell adni ilyenkor?


Mennyi jattot illik adni?



#gyűlölök takarítani #értelmetlen időpocsékolás #ráadásul béna is vagyok benne #szakszerű munkát szakember tud végezni
2021. máj. 9. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Rendiről hallottam ami ilyen szolgáltatás, egy kolléganőm csinálta mellékállásban egy darabig. Kíváncsiságból megnéztem az oldalukat, 45-89 m² között heti takarítás 9520ft alkalmanként. Mondjuk azt nem írtad hol laksz, azt hiszem ők csak Budapesten működnek. Tisztító és takarítószert neked kell biztosítanod de fullra megcsinálnak mindent. Ha nem vagy elégedett a takarítóval akkor kérhetsz másik embert. Azt hiszem az alap szolgáltatásban egy általános jellegű takarítás van de kérhetsz extrákat is mint pl. ablakpucolás. Vagy keresel magánúton takarítót aki vállal ilyesmit, bár őket inkább ajánlás útján érdemes.
2021. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Áh, sajnos vidéki város, úgyhogy akkor nem nyerő. Igazából egy olyan takarító kellene aki csendben van, nem zavarja, hogy otthagyom és visszatérek a nappalimba, ahová nem nagyon jöhet be (itt vannak a számomra értékes dolgok) és nem szól be azért, mert nagyon béna vagyok mindenben amihez kézügyesség kell.


Mert így csak növekszik a baj jelenleg, egyre "csúnyábbak" ezek a területek. És hiába mosom le meg ilyesmi, ugyanolyan rossz, mint előtte és közelében nincs annak amilyennek lennie kellene.

2021. máj. 9. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha gond önnek a takarítás és erre keres valakit, takarosan takarít és ön még meg is takarít!"


SEBAJ JÖVÜNK!!!

2021. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amgánszeméylek is gyakran vállalnak ilyesmit, akár mellékállsában is. Nekünk is így van takarítónőnk. Heti egyszer jön, ha nagyon muszáj, mert pl ablakmosás van, akkor kétszer. Tisztítószereket én veszem, felírja mindig hogy mi van fogyóban, és a következő alkalomra megveszem. Az én porszívómat, meg eszközeimet használja. Persze, ezt mi szerződéssel, meg teljesen hivatalosan csináljuk, tehát be van jelentve rendesen. Ez nekünk némi többletköltség az ő bérén kívül, mert biztosítást is kell neki fizetni. Egyébként céget is ki lehet hívni, persze. Mi akkor hívtunk, amikor kiköltöztünk a bérelt lakásból. Már elcuccoltunk onnan addigra, bútorok sem voltak, és akkor mentek. Megkérték az árát rendesen, de fullosan kitakarítottak, tűzhely, szárítógép, mosó és mosogatógép, fürdőszoba, WC és még az ablakokat is lemosták. Szóval teljesen tisztán tudtuk a lakást visszaadni a tulajdonos ingatlanirodának.
2021. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!