Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van értelme élni ha valószínűl...

Van értelme élni ha valószínűleg sose lesz saját ingatlanom mert olyan drága, albérletet se tudok fizetni, és örökre a családi házban ragadok?

Figyelt kérdés
Én már nem szeretek itt lakni. Az isten háta mögött. Utálom. De albérlet nagyon drága megfizethetetlen, ingatlan szintén. Volt szarul fizető melóm de kirúgtak. Itt van ez a tetves járvány is tán már utcán is maszk kell. Én már ezt nem bírom. Van értelme élni így? Okos se vagyok hogy ki találják valami jót. Örökre itt kell laknom.

2021. márc. 5. 09:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Itt van ez a tetves járvány is tán már utcán is maszk kell."

Ja, tán ha hordtátok volna eddig is, nem tartanánk itt....


Kérdező, légy optimista: van örökséged. Egyébként másokhoz csatlakozva: számtalan munkahely van az országban, ahol szállást is adnak hozzá. Ezért nem egy albérlet árát kell kifizetni, meg lehet próbálni spórolni. Mások minimális fizetésből gyermekeket is nevelnek.

2021. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Dettó így vagyok vele én is.. büszkeségből megölni magam , na annak semmi értelme... még húzom egy darabig
2021. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

" Sose menjetek vidékre. Sajnos én ide születtem. "


- Hol laksz?


Jött egyszer egy Budapesti Tanár a falunkba, ott szált meg és lesett az álla, ö azt mondta még van pár éve a nyugdíjig és lejön ide lakni, mert elképesztő milyen jó ez a hely.


Vidék több szempontból is előnyös de megvan a maga hátránya is ez esetben a Kormány jóvoltából a munkahelyek hiánya és a fizetések nem emelése.


Én Zemplénből jöttem fel Budapestre nem olyan régen, szerintem az ország legszebb helye és legszívesebben hazamennék és haza is megyek csak legyen egy kis pénzem. A hegyek a táj a levegő többet ér a szememben, mint Budapest.



De ha egy síksági részben laksz ahol, még erdő sincs akkor megtudlak érteni.


Pl: Tegnap láttam a Youtube-on, egy Átokháza nevű helyett idehaza, ahol minden második házban öngyilkos lett valaki. A talaj ott szeszélyes, homokos és nehezen művelhető. Hamar kiszárad.



- valószínűsítem, hogy tudod kezelni a kerti szerszámokat, láncfűrészt miért nem gazdálkodol?


- ha van erdő akkor menj ki sétálni! nézd a vadakat!



Szerintem meg a Budapesti élet egy nagy moslék... (örülök, hogy nem itt nőttem fel) itt az embereknek az a fontos, hogy Sznob cucca legyen, cigaretta, és ne keljen sokat dolgoznia a munkahelyén.

2021. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!