Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van értelme élni ha valószínűl...

Van értelme élni ha valószínűleg sose lesz saját ingatlanom mert olyan drága, albérletet se tudok fizetni, és örökre a családi házban ragadok?

Figyelt kérdés
Én már nem szeretek itt lakni. Az isten háta mögött. Utálom. De albérlet nagyon drága megfizethetetlen, ingatlan szintén. Volt szarul fizető melóm de kirúgtak. Itt van ez a tetves járvány is tán már utcán is maszk kell. Én már ezt nem bírom. Van értelme élni így? Okos se vagyok hogy ki találják valami jót. Örökre itt kell laknom.

2021. márc. 5. 09:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
66%
hol laksz?
2021. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy szemét dombon. Sose menjetek vidékre. Sajnos én ide születtem.
2021. márc. 5. 09:36
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell ott laknod, elköltözhetsz más területére is az országnak, ahol jobbak a munkalehetőségek, és futja belőle albérletre is. Ha egyszer vége lesz a járványnak, szerencsét próbálhatsz külföldön stb...
2021. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
67%
Szerintem nincs.
2021. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Keress nyaralótulajt, aki a ház / lakás fenntartásáért, kertgondozásért 3-3,5 évszakra rád bízza az ingatlanát!

Hol laksz?

Hány nm jut rád?

2021. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Van értelme élni ha valószínűleg sose lesz saját ingatlanom"


A világon több milliárd embernek nincsen saját ingatlana, mégis eléldegélnek siránkozás nélkül is.

2021. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Szombathely, Kazincbarcika, vagy valami ilyen hely lehet ha nem tévedek. Csak végleges felköltözéssel tudsz ilyen nyomortanyákról megszabadulni. Ha nem tudsz tanulni, akkor kezdj el valahol svarcba dolgozni Bp-en, ahol betanítanak, később lepapírozod, továbblépsz jobb munkahelyre.
2021. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mindentudó99 ***** válasza:
Millió munkahely van munkásszállással. Havi 100 at félre lehet rakni. Az élelmesebbje ìgy csinálja ha nincs semmilye. Aztán spórol önerőre. De a pesti lakást 25 milláért eleve felejtsd el.
2021. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
89%
vidéken élek, és nagyon szeretem. mindenem meg van.
2021. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legalább van tető a fejed fölött.
2021. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!