Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkor is van értelme beadatni...

Akkor is van értelme beadatni a vakcinát, ha valószínűleg novemberben már elkaptam?

Figyelt kérdés
Teszten nem voltam, viszont rengetegszer vagyok beteg, kb. mindig. Nem megyek sehova, anyám tanár... Tavaly márciusban 8 hétig tüdőgyulladásom is volt....
2021. febr. 3. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. 3-6 hónapig lehet, hogy valamilyen mértékben még védett vagy, de az oltás a biztos.
2021. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Covidos voltàl? Nekem idén lett egy Streptococcus miatti mandulagyulladàsom. Attól, hogy van Covid, a régi kórokozók is működnek.
2021. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
1: Senki sem tudja jelenleg, hogy ha kiàlltad a bizonyítottan coronavírusos betegséget, meddig leszel védett. Az oltàs utàn sem tudja senki. Csak talàlgatàsok vannak.
2021. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2020-ban legalább 20-szor voltam beteg, úgyhogy igen, megvan a többi is. Nem is értem, az általános iskolákat miért nem zárták be, vagy oltanák be őket legalább...


Egyébként most is náthás vagyok, meg lázas, folyik az orrom....


Meg hát én lehet nyárra kerülnék sorra.

2021. febr. 3. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
A nàtha màs. Nem covid.
2021. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem. De novemberben nem náthásvoltam, szagvesztés, hidegrázás, rosszullét, 2 hétig ment a hasam, nem használt gyógyszer.
2021. febr. 3. 19:42
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Oltás a megoldás.
2021. febr. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!