Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szomszédok...

Mit tegyek, hogy a szomszédok ne legyenek dühösek?

Figyelt kérdés
Szeretnénk haverokkal egy nyárzáró bulit rendezni nem sokára, de nem is akarunk tuskók lenni, így szólunk a szomszédoknak. Ebben az esetben melyik szomszédoknak kell szólni? Jobb, bal, szembe és hátsó? Nem lesz hangos zene, de lehet, hogy valakit zavarna. Kb. max 3-ig tartana a buli. Nem szeretnék a szomszédokkal rosszban lenni és a rendőrökkel hadilábon állni ezért biztosra szeretnék menni. Egyéb tanács is jöhet :)
2010. aug. 16. 23:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha vannak köztük öregek készül fel arra hogy megvernek a botjukkal! Nem viccelek, velem megesett
2010. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon hangosak lesztek, az egész utcában lehetne szólni.., egyszer kibírják, de lehet nem fogják páran díjazni..
2010. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért a szomszédoknak szólsz? Én bejelenteném a rendőrségen :)
2010. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök jó, hogy ilyen intelligensen állsz a dologhoz. :) Gondolj bele, ha Neked kéne hallgatni éjjel 3-ig a tuc-tuc-ot... na nem kellemes, az biztos. Sztem szólj a közvetlen szomszédoknak (alsó-felső, melletted, szemben), de ha a lépcsőházban pluszba kiragasztasz egy papírt erről, az se rossz. Mindig meghálálja magát a dolog, ha kedves vagy a szomszédokkal (mert akkor ők is azok lesznek veled/veletek).
2010. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekt, ha szólsz neki. Nem hiszem, hogy ezek uán rádhívnák a rendőröket. Vagy ha igen, akkor ők a bunkók...persze ez nem vigasztalna, tudom :-)

Ha nem lesz hangos zene, akkor távolabbi szomszédoknak nem kell feltétlenül szólni.

2010. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs más hely, ahol tarthatnátok?Mondjuk valaki, aki nem emeletesben lakik?

Itt nem csak az idősekről van szó..hanem főképp a kisgyerekes, babás szülőkről..Őket feltétlenül értesítsd,mert tapasztalatból mondom, elég zavaró tud lenni,ha éjjel a nemalvás miatt kikészül a család..:(

2010. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk egy éves volt a gyerek, mikor rendőrséggel vettettem véget egy szülinapi partynak. A gyerek szinte pattogott a matracán a basszustól. 3-ig bírtam, aztán (miután többször szóltam és semmi sem történt) kihívtam a rendőröket. Azóta nem volt buli. :))


Baromi idegesítő mások bulizását hallgatni. Nem tudnátok máshol megoldani?

2010. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lehet máshol megtartani(ezt most nem fejteném ki:)). Itt nem lesz hangos zene, ezt tudom, basszus se lesz akkora, hogy az bárkit zavarna :) Jobb, bal, szembe és hátsó szomszédnak mindenképp szólunk.


Amúgy ez lesz az első bulink amit szervezünk és eszünkbe jutott olyan is, hogy egy papíron lesz a névsor és mindenki alá írja a nevét azzal elfogadva, hogy mi semmiért nem vállalunk felelősséget amit más elkövet. Ezt szerintetek megcsinálhatjuk vagy hülyeség lenne?

2010. aug. 16. 23:54
 9/11 anonim ***** válasza:
nekünk nem szóltak de ki volt ragasztva a lifthez egy papír hogy melyik nap és hány óráig fog tartani a buli.pont másnap volt a vizsgám úgyhogy nagyon örültem h még hajnali 4kor is azt üvöltötték hogy páálinka szerelmem léégy az enyém.:DDDD
2010. aug. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

szólj a közvetlen szomszédoknak.Ez egy kultúrált módszer.


Szerintem normális emberek egy lakóközösségben egymáshoz alkalmazkodva elfogadják, ha időnként hangoskodik a szomszéd.

2010. aug. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!