Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mikor szoktátok elrakni a...

Mikor szoktátok elrakni a mobilklímát?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Most hétvégén fogom elrakni. Mondjuk már hetek óta be sem kapcsoltam mióta nincs kánikula.
2020. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Szeptember vége felé szoktam elrakni a nyári cuccainkat. Nekünk van egy másik telkünk ahol a párom műhelye van, igazából ott tárolunk szinte mindent, mert kis házunk van és nem fér el itt kb semmi sem. Amikor elkezdem a szezonális cuccok pakolását akkor ugye egyszerre viszünk oda mindent, így gyorsabb és akkor szoktam a klímát a végleges helyére tenni. Egyszerűbb így, általában szeptember végéig október elején még szokott jó idő lenni amikor még lehet nyáriasabb ruhákat hordani mert ugye azokkal együtt viszek mindent.
2020. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk most hétvégén lett elrakva, de kicsit korainak bizonyult, mert ez a napsütéses meleg idő még igényelné. De ezt a pár napot már mindenki kibírja.
2020. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan nem mobil, de mielőtt eljöttem még bekapcsoltam egy 5 órás páramentesítő funkcióra. Szóval szerintem még korai elrakni.
2020. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nyaralóban van, nem rakjuk el.
2020. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

A mobilklímát télire is pont ugyanott tartjuk ahol nyáron.

Minek is tennénk át valahová csak azért, hogy máshol legyen??

2020. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi meg nyáron a radiátorokat pakoljuk el, hogy ne legyenek útban.

:)

2020. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
holnapután
2020. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tiriel válasza:
amikor már nem kell :D
2020. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!