Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerettek Miskolcon lakni?

Szerettek Miskolcon lakni?

Figyelt kérdés
Gondolom van itt Miskolci,jó tt élni,miért igen és mért nem?

#Lakás,Miskolc,ház,otthon
2020. júl. 9. 14:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
32%

A 9-es szerintem se miskolci.


"Vannak olyan részek ahol nem ajánlatos járni"

Igen, körülbelül a város 90%-a.


"Csak az nem,talál munkát aki nem,akar dolgozni"

Ez az évtizedek óta tartó elvándorlás következménye.


"Cseppet sem veszélyesebb mint bármelyik másik hasonló város"

Javaslom, járj utána a bűnügyi statisztikáknak!


És nem ártana vesszőt használni.

2020. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
69%
Akkor nyugodtan mehetsz te is innen nem fogsz hiányozni senkinek.
2020. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon szeretek itt élni anno Miskolc belvárosában laktunk most szirmabesenyőben mert olcsóbb volt a családiház akkor még úgy 3 éve most drágább itt egy olyan családiház mint ami nekünk van mint Miskolcon. Szerintem nincs sok cigány vagy csak nem járok olyan helyre meg mindenhová kocsival megyünk. Melóba is vásárolni is Aldi/Lidl-be járunk pont beszeltuk itthoniakkal hogy 1 éve sokkal több volt a roma..nálunk a faluba egyáltalán nincs igaz nekünk van saját polgárőrség is. Miskolcon lehet este félnék sétálni itt nem félnék:)

Szerintem van munka de akinek nincs érettségije az ne is várjon sokat. Nekem is esti suliba lett meg előtte nem nagyon találtam munkát ahogy meglett el tudtam azonnal helyezkedni :D

2020. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
36%
Hát, én miskolci vagyok, de nem csak este félek utcára lépni.
2020. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
24%
Itt egy kis ízelítő a miskolci élethez: [link]
2020. aug. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%
Mi magyarok olyan tipikusak vagyunk. Vegyük el a maradék kedvet is az emberektől hogy ide jöjjenek ....de ennyi erővel linkelhetnek pesti balherol is valami cikket vagy amúgy bárhonnan:D komolyan azt hiszi némelyik ember aki nem itt lakik hogy itt verfolyik még az utcán is fényes nappal? Mi van veletek? Nem kéne álom világba élni, itt is ugyan úgy normális helyek vannak mint máshol...persze aki csak a rosszra fókuszál azt is kapja. 😉
2020. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
12%

Ha Miskolcra jössz, tényleg ne számíts sok jóra. Illetve számíthatsz, csak akkor csalódni fogsz.

16-os, lefogadom, hogy te még nem jártál itt, azért ekkora a szád. Gyere el egyszer, garantálom, neked is "elmegy a kedved" Miskolctól.

2020. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%

Na hol talizzunk? Itt lakok a belvarosba a plazma központ mellett ami anno a mese cukrászda volt a mi tömbünk alatt van a vadász bolt...nem panel hanem társasház a főútra nézz az erkélyem és velem szembe a Szinvapark van emelet/ajtót nem akarok írni ha nem baj...:D

Szerintem nagyon bánat életetek lehet már bocsánat senkit nem akarok szidni -annak ellenére hogy mindenki szidja a varost- vagy nagyon rossz a munkahely és kevés a fizut ezért frusztráltak vagytok.... Nem tudok mire gondolni....

2020. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%

#13 adom. Mi is Miskolcon laktunk csak mi kistokajba lakunk már 1 éve. Csendesebb nyugodtabb. Igaz nem panaszkodom mert mi bodó-tetraszon laktunk a lakóparkban, előtte pedig bulgárföldön. Szóval ott sem volt akkora zaj... De én randalírozó kiabáló romákat meg hasonló embereket soha nem láttam pedig bulgárföldön nőttem fel. 32 éves vagyok! 1-2 romát ha láttam egy héten egyszer de normálisan felöltözve stb..Egy egy hajléktalant néha látok de amúgy nem. Én nem tudom, lehet nem egy filmet nézünk.... De adom a #16ot is teljesen igaza van #18 válasz gondolom ugyan az a válaszolóé mint aki a #16ot írta. A 66% le pontozó majom gondolom a #17 :D

Legalább meg bántottak volna ember, úgy pontozol le de gondolom jobb dolgod nincs tényleg én se értem miért kell a saját otthonodat szídni ne csodálkozz ha csak romák meg csóró proli magyarok lesznek itt.... De tényleg! A magyar a saját maga ellensége... Agyrém...

2020. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
31%
Miskolc nem túl jó hely. Egyre lepukkantabb, elcigányosodik, és semmi fejlesztés nem történik. Ha csak kocsival járkálsz mindenhova, akkor még kibírható, de ha utcán is kell sétálnod, inkább kerüld el Miskolcot!
2020. aug. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!