Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerettek Miskolcon lakni?

Szerettek Miskolcon lakni?

Figyelt kérdés
Gondolom van itt Miskolci,jó tt élni,miért igen és mért nem?

#Lakás,Miskolc,ház,otthon
2020. júl. 9. 14:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Pozitiv: gyönyörű környék: Tapolca, Lilla, Bükk

Negatív: kevesebb csöves, cigó kéne

2020. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
91%
Nem ott élek de voltam már ott és nagyon gyönyörű egy hely
2020. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
46%

Miskolci vagyok.

Hát, aki békében akar élni, annak nem ajánlom. Tényleg vannak szép helyei, de a 99%a lepukkant, leszakadó rész.

A fehérek menekülnek innen, ahogy tudnak, a nem fehérek viszont egyre csak jönnek.

Az mindennapos, hogy az utcán beléd kötnek, de egy idő után megszokod.

Semmiképpen sem ajánlom, hogy ide költözz, ha azt akarsz. Az ország leginkább leszakadó része. Én is menekülök innen, amint lehetőségem nyílik rá.

2020. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%

#2

Hát te csak ennyit láttál belőle, hogy gyönyörű hely. Azt nem tudod, milyen itt az élet.

2020. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
53%
Szia, Én is Miskolcon lakok. Nagyon utálom, amint lehet én is szeretnék költözni innen :/ igazából semmi lehetőséget nem látok a városba, semmilyen téren. 22/F
2020. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%

Miskolcon élek, de amint végeztem a tanulmányaimmal, azonnal elmegyek innen. Nem normális embereknek való város. Néhány esztendeje még voltak nyugis környékek, de ma már ezek is kezdenek elczigányosodni.

Ha csak kirándulóként jösz ide, lehetnek jó élményeid, de jobban teszed, ha nem költözöl ide.

2020. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
53%
Néhány éve még csak a rossz környékeket kellett elkerülni, de ma már az egész város egy nagy gettó.
2020. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%

Az egykori osztákytársaim 90%-a elköltözött innen. (Remélem, én leszek a következő.)

Néhány éve még szerettem itt élni, de ma már egyáltalán nem. Évekkel ezelőtt még működött az, hogy a bajos elemeket elkülönítették, de átjárkálnak a többi városrészbe, szóval teljesen mindegy, melyik részén élsz, éjjel-nappal telve lesz czigányokkal.

2020. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

Itt szerintem a legtöbb ember úgy válaszol hogy nem is miskolci de még csak nem is élt itt.

Mit gondoltok máshol nincsenek cigányok leszakadó részek rossz környékek?

Én itt éltem most is itt élek semmi bajom nincs a várossal, igen vannak olyan részek ahol nem ajánlatos járni, de ott is jártam már többször és nem öltek meg. Sok cigány és csöves van ez tény, de pl. Budapest után öröm végre haza jönni.

Munkalehetőség is annyi van, hogy csak az nem talál munkát aki nem is akar dolgozni.

Rengeteg városban jártam már, azt elismerem hogy Miskolc nem Magyarország legsikeresebb legélhetőbb városa, de bőven lehet boldogulni és cseppet sem veszélyesebb mint bármelyik másik hasonló város. Cigányok, hülyék, csövesek mindenhol vannak.

2020. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
23%

#9

Szerintem te még életedben nem jártál Miskolcon.

"Mit gondoltok máshol nincsenek cigányok leszakadó részek rossz környékek?"

Te tisztában vagy az ARÁNY fogalmával? Lehet, hogy máshol is vannak cigányok, de közel sem ekkora mértékben, mint itt.

Te nem vagy miskolci és nem is jártál itt soha.

2020. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!