Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt valaki Dunaszerdahelyr...

Van itt valaki Dunaszerdahelyről? (Szlovákia) Szerintetek milyen a város? Szerettek ott lakni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 20:29
 1/3 anonim válasza:
100%

Én dunaszerdahelyi vagyok. Az attól függ mire vagy kíváncsi. A város nem túl nagy, de mindent megtalálsz, amire szükséged van. Sok ruhaüzlet van, kisebb - nagyobb bevásárlóközpontok.

Én szeretek itt lakni, csak a romákkal van bajom (tisztelet a kivételnek). Eszméletlen dolgokat művelnek, szemetelnek, lopnak ....

Ezért sem mind1, hogy a város melyik részére szeretnél költözni.

2013. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én magyarországiként jártan ott... Lehet, hogy Szlovákiában nem számít gazdag városnak, de én magyarországiként leesett állal néztem, hogy milyen fejlett város, ahhoz képest, hogy kicsi. Ha Magyarországon lenne, akkor lenne ott öt kocsma, két nemzeti dohánybolt meg egy CBA oszt viszlát. Ez lehet, hogy a magyarnál fejlettebb szlovák gazdaság érdeme, de szép a város. Sok üzlet van, vannak nagy bevásárlóközpontok és vannak milliomosnegyedek. Ilyen Magyarországon maximum csak Budapesttől 5-10 kilométerre találsz, de a vidéki városaink nem ilyenek... Érdemes lehet odaköltözni. És lehet, hogy vannak romák, de közel nem annyi, mint egy magyarországi városban. :) Üdv: Hevesből :)
2013. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Utolso, akkor nem lattad a Severeket :D

Amugy szerintem is szep varos.

Ott a Max, millio bolt, kisebb nagyobb, aztan ugye DAC!!

Meg jo kajaldak is, pl Hlavnan a Fontana bar (ma talan nem nyirnak ki.)

A varosnak komoly sztorija van, foleg a '90es evekre gondolok, voltak ott dolgok eccso...


Udv: Vychodrol

2018. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!