Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az új építésű lakásokban...

Az új építésű lakásokban mennyire hallhatóak a zajok?

Figyelt kérdés

Leginkább a szomszéd lakásokból áthallatszó zajokra gondolok. Mik a tapasztalatok?

Mennyire jelent garanciát az ha minőségi anyagokat használnak a lakások építésénél?



2020. jan. 26. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mintha azt kérdeznéd, hogy egy új autó mennyit fogyaszt. Van amelyik 4L-t van amelyik 14-et.
2020. jan. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a minőségtől függ, hanem a megfelelő anyagok alkalmazásától.
2020. jan. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem minden lakasnal athallatszodik valami mert van kozos fal.

Ha a valaszfal dupla lenne egy kis , pl 20-30 centis ressel koztuk es mennyezet szinten akkor nem hallatszodna at, csak ha nagyon hangosak, szol a zene, kiabalnak.

A beton, tegla atvezeti a zajt. A giszkarton fal meg rosszabb.

Ne koltozz tarsahazba ha zavarnak az ilyen zajok.

2020. febr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én "új építésű"-ben lakom. Mondhatom katasztrófa. Előtte laktam én is, nagyanyám is, egy 50 éve épült klasszik 4 emeletes tégla lakásban. Én ott nem emlékszem arra, hogy pl azt hallod, hogy a szomszéd fürdik, vagy leejt valamit. Ha engem kérdezel, soha többé új építésű lakásba, szépen beköltözök egy szépen felújított régi társasházi lakásba és pont jó. Úgy érzem, az "új építésű" lakásokban kb csak az "életérzést" veszed meg, hogy nem vagy egy csóró panelproli, aztán élvezheted a "minőséget".
2021. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!