Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerszámok jófogásról, ki...

Szerszámok jófogásról, ki ismeri őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

jófogáson van egy (kettő, három?) cég(?) ami nagyon sok szerszámot, gépet árul, de elég furcsa módon, olyan mintha a jófogást használnák webáruháznak. Feltöltenek rengeteg hirdetést, de nem cégként, hanem kamu neveken, mint pl Szerszámgép Csaba, Varga Elek stb. A hirdetések szövege vagy ugyanaz, vagy nagyon hasonló. Utánvéttel, házhozszállítással lehet rendelni, személyes átvétel egy telephelyen nincs. Egy telefonszám van csak (illetve különböző hirdetésekben különböző számok), nincs cégnév, weboldal, telephely cím, semmi. Nem lehet tudni ki az eladó. Felhívtam az egyik telefonszámot, és egy igazi sötét flegma gyökér volt a túloldalon. Kik lehetnek ők? Azért érdekel, mert vennék valamit, amit máshol nem találtam meg, de nem olcsó, és azért nem mindegy hogy van-e garancia, ha valami gond van a termékkel később, akkor van-e szerviz stb.



2018. máj. 16. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nonszensz ahogy a Jófogás üzemelhet Magyarországon! Semmiért nem vállalnak felelősséget,nem akarják lehetővé tenni az eladók értékelési lehetőségét,egy nagy kaki a blogmocijuk,tönkretették a konkurenciát(Apród),ha hétköznapi ember akar hirdetni,bezzeg támasztanak idióta,értelmetlen követelményeket.

Pfujjj!

2018. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen cég lehet, de én nem vásárolnék olyantól ahol még egy cím sincs megadva.
2018. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Jó szerszámot normális boltba érdemes és tudsz venni. Ott van garancia is. Olcsón, ne akarjál minőséget venni, mert legtöbbször ráfázás az eredménye.
2018. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, de én az eredeti kérdésre szeretnék választ kapni :) Tehát valaki ismeri-e a céget, van-e tapasztalata velük, akár jó, akár rossz.
2018. máj. 17. 11:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Linkeld már be!

Én két éve vettem(már nem emlékszem,melyiktől)egy Güde falhorony marót nagyon olcsón(Vadi új volt,házhoz hozták 14,5k-ért)

Felújítottam az elektromos hálózatot,majd eladtam(a Jófogáson)12k-ért.

Semmi gond nem volt vele.

2018. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dzsúlióék 3 féle cuccot nyomnak: hamis, lopott, áfa-csalt. Ahol csak egy telefonszám van, kerülendő.
2018. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

itt van kettő hasonló:

[link]

[link]

2018. máj. 17. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez eléggé a piacos, gagyi kínai kategória. Ilyet még otthonra sem vennék. A ráírt teljesítménynek jó ha a felét tudják. Évente vehetsz másikat belőle, ilyen a valódi pénz égetés. Inkább egy használt márkás gép, mint ezek újonnan.

/ez a saját véleményem/

2018. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én úgy nézem ezek visszaküldött sérült vagy hibás termékek amiket németországból ide hozna, hogy jó ez még.


Több újnak állított terméken látszódik, hogy szét volt szedve, sérülés van rajta.


Pl.:

[link]


Lejövő matrica, mély karc (talán szétfeszíteni próbálták és a csavarhúzó végig csúszott.)


[link]

Fakó kopottas festék + megsárgult műanyag


[link]


Kopott a festék a motornál.


[link]

Kalapácslakkal lefestett felső rész, más ugyanilyen gépek fém része ezüst szinű (árulnak még ilyen gépet ahoz sem stimmel)


Még jó pár ilyet fel tudnák sorolni.

Szóval nagyon nagy át b@. - szás az egész!

2018. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zebulon66 ***** válasza:
Hello. Van aki új terméket árul,a dolog lényege, hogy a neten a gyártótól rendeli külföldről nem magának hanem amint megkapta a pénzed a te címed adja meg spórolva az egyik postaköltséget,meg neki csak a haszon megy az áfa sem őt terheli.egyik hónapban az egyik megyében hirdet a másik hónapban a másikban.
2018. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!