Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Létezik állítható barkács szög?

Létezik állítható barkács szög?

Figyelt kérdés
Azaz létezik olyan szerkezet, amivel két nagyobb lap, pl. fémlap közti szöget tetszőlegesre be lehet állítani, ami segít fa munkaanyagok megfelelő szögben történő vágásához? de nem 45 fok, hanem tetszőleges, és nem feltétlenül léc keresztbe vágáshoz, hanem deszka hosszanti vágásához is akár.

2017. febr. 6. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Létezik,jelenleg 2499 kapható a Lidlben.Mérőeszközök 2-3 db

A szakik csak sáskalábnak nevezik .

2017. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nagy nehezen kihámoztam, hogy mértani szögre gondolsz és nem faanyagok összeszereléséhez használt acélszögre. A motoros gérvágók asztala ilyen, amin tetszés szerinti vágási szöget lehet beállítani.
2017. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdező nagyon jól határozta meg,csak mások nem tudják értelmezni. Nem mindenkinek van motoros állíthatós gérvágója

Ilyennel tudtam én is megmérni,egy nem derékszőgű szoba,illetve több szöglettel rendelkező szoba egymáshoz illezkedő falazatit.Ez aválasz is kopmlikáltan iródott,de azért lehet követni.

2017. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2017. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

valami ilyesmi kéne, csak még ennél is szélesebb és nem kell mágneses legyen


nekem nem méréshez kell, hanem az anyagot akarom ráfektetve rajta tolni, ezért kéne még ennél is szélesebb

2017. febr. 6. 16:56
 6/7 A kérdező kommentje:
a sáskaláb, amit írt itt valaki, az is csak mérésre való
2017. febr. 6. 16:57
 7/7 apababa ***** válasza:
Létezik de borsos az ára. De magad is megcsinálhatod Két tetszőleges hosszúságú és szélességü deszkát összeraksz egy forgás ponton olyan szögben nyitod amilyenben akarod igy már tolhatod mellette a dekopirt vagy a körfürészt.
2017. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!