Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mire kell odafigyelni zsebkés...

Mire kell odafigyelni zsebkés vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Páromat szeretném meglepni egy svájci bicskával, mert még nincs neki. Úgy gondolom ez hasznos ajándék egy vidéken élő pasinak, pl ház körüli munkák során, esetleg erdőn, mezőn járva, kempingezáskor, nyaralás alkalmával, stb. Arra lennék kíváncsi, mire érdemes odafigyelni ilyen eszköz vásárlásakor, illetve hogy mely funkciók megléte fontos? Pl fogó, csavarhúzó, konzervnyitó, stb.

2016. márc. 26. 02:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
93%

"Én többszörösen csalódtam a svájci bicskákban (victorinox, wenger,)"


Én meg tökéletesen megvagyok vele elégedve évek óta.A fogpiszkálót és csipeszt szinte napi szinten használom belőle.Sör-konzervnyitó dettó.Mióta megvan a körmömet a rajta lévő ollóval vágom mindig,a fafűrész penge is kellett már többször.Egyedül a dugóhúzót nem használtam soha.Kinek a pap...

2016. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!