Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csináld magad kreatívan és...

Csináld magad kreatívan és olcsón, vagy szakember drágán?

Figyelt kérdés

Az egész otthonom saját berendezésű, a használati tárgyaimat (műszaki cikkek) is én javítgatom, mindenféle végzettség nélkül. Mégis minden remekül működik. Másokat is irritál egy-egy öntelt, tekintélyelvű szakember, aki szerint egy izzót sem szabad diploma nélkül becsavarni?

23 F



2015. nov. 14. 11:35
1 2 3
 21/24 TappancsMancs ***** válasza:

Ami még fontos!


A "kreatívat" nem cserélném össze a "csináld magaddal"!


A csináld magad is lehet szakszerű!

2015. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Pont a napokban láttam egy olyan kérdést itt a gyakorin, hogy valaki "fúró szakembert" keres, aki felfúrna neki néhány tiplit a betonfalba. Ki is írta, hogy komoly szakembert keres. Jó, hogy nem írt ki pályázatot vagy tendereztette:D Sajnos tényleg itt tartunk, hogy egy magát férfinek való úriember nem képes lemenni egy műszaki áruházba, vásárolni magának -ha mást nem - egy hobbi fúrógépet és egy Bosch betonfúró szettet és kifúrni saját maga a lyukakat, akkor inkább mondja azt magáról, hogy nő.
2015. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
85%

Íme egyik korábbi kérdésem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__7300008-h..


A többség azt tanácsolta, hogy vegyek inkább egy új tartályt. Felhívtam egy hivatásos vízszerelőt, ő is azt mondta, hogy nem lehet megoldani. Végül egy jó ötlet alapján, fillérekből megoldottam. Sajnos tényleg ott tartunk, hogy az emberek nagy többsége azt vallja, hogy ha valami elromlik, vegyél egy újat, meg se próbáld megjavítani.

2015. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Örömmel olvasom. A szigszalag tényleg mindenre jó! :)
2015. nov. 16. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!