Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kell gipszkartonfalba...

Hogyan kell gipszkartonfalba beépíteni az ajtót?

Figyelt kérdés
Lakásfelújításon vagyok túl, de a legvégén összevesztem a szakemberrel, aki nagyon link volt, nem haladtam vele semmire (4 hetet ígért a kivitelezésre, majdnem 3 hónap lett belőle, stb stb) és az egyik ajtót nem fejezte be. Be van rakva az ajtó, de a tetején van egy kb fél centis rés és az egyik oldalán egy kb egy centis. Erre már nem szeretnék külön szakembert hívni ki tudja mennyi pénzért. Hogy tudnám ezt házilag befejezni? Milyen anyaggal tömik be a rést és hogyan? Azt láttam, hogy valami habszerű anyaggal csinálják. Az micsoda és hogyan alkalmazzák? Majd hogyan simítgatják ki?

2014. nov. 5. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Purhabra gondolsz! ? 1 képet feldobhattál volna. Ha azzal kell-akarod, vigyázz-nagyon keveset kell nyomni, mert dagad, és ellen kell "támasztani, ékelni" mj. így most csak okoskodom, nem szakmailag. Száradás után ~8 óra múlva szikével szépen le lehet faragni a felesleget, glettelhető...
2014. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dobj fel egy képet
2014. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
legalább kifizetted az embert?
2014. nov. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ellenékelsz, vízszintezel, purhabbal kinyomod, száradás után a felesleget levágod, majd takaró lécezel.

https://www.youtube.com/watch?v=-u4LELgiONE

2014. nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!