Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A hevederzár normál panelajtón...

A hevederzár normál panelajtón hatásos a betörők ellen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 16:59
 1/9 anonim válasza:
hát,igazából egy ilyen : [link] új ajtó a legbiztonságosabb... nekünk volt már olyan aki be tudta rúgni a hevedert...
2010. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Relatíve igen. A kispályások ellen mindenképp (többség), a többi meg azon nem megy át, amin nem akar...
2010. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mennyire hatásos, de a legtöbb helyen már fel van szerelve.
2010. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a semminél több, az biztos.

nekünk 2 is van, meg van vmi fémlemez az ajtón, h ne tudják buherálni a zárbetéteteket. remélem ér valamit.

2010. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jól van beépítve, akkor igen, hiszen a két megtámasztó a falra van felfúrva, ezért azt berúgni nem lehet, az hülyeség, én legalábbis nem hiszem el.

Ami ezeket az 50-60 ezer ft-os biztonsági ajtókat illeti, nos ezek fosok (nem mindegyik természetesen).Miért is? Azért mert ezek nem biztonsági ajtók. Ezek acél borítású ajtó, melyek közé kartonpapírt raknak, úgymond hőszigetelés céljából, ami természetesen semmi, bár a régi 40 éves ajtóknál talán jobb. DE

itt a link:

http://www.youtube.com/watch?v=XoUg94gvLdM


Én is gondoltam, hogy ilyet veszek, de utánanéztem, és ezt találtam. Igy nem veszek ilyet. Szóval ha ilyen biztonsági ajtód van, akkor ne tárolj otthon semmit, mert úgyis bemennek.

2010. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mekkora poén videó :D
2010. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk már majd minden ajtón három zár van, tehát már csak azért is rakass fel egyet, hogy ne tűnj ki a többi közül, mint könnyebb célpont.
2010. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az ország melyik részén éltek, de nálunk csak a sima zár van az ajtón, a békebeli. Meg két kutya. A betörő meg nem hiszem, hogy "berugná" az ajtót, hanem igyekszik csendben, feltünés nélkül dolgozni. A kutyák előtt én is hevederzárat akartam felszerelni. Én jónak találom. No de 3-at?
2010. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Betörők ellen semmi sem hatásos.Van egy haverom,betörésért ült.Bármit kinyit néhány másodperc alatt.
2010. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!