Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek mennyiért csinál...

Szerintetek mennyiért csinál meg asztalos egy 180x200-as ágykeretet? Tudom forma és anyagfüggő. Fenyőre gondoltam. Ja és házilag csinált már valaki?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos drágábban mint egy sorozatgyártott kínai IKEA terméket. Ha csak azt nézem, hogy egy 90x200-es ágykeret 7000 ft, akkor egy asztalos erre azt mondaná, hogy csak az anyagköltség közel ennyi és rámegy majdnem egy napja...
2014. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
Házilag is lehet de asztalostól tudom van pár kényesebb dolog amit még ő is meggondolna. Ablak ajtó és ágy. Előbbiek sok alkatrészből vannak sok egyéb is meg rá ezért nem is éri meg neki. Ágy az meg igénybevett dolog ha tartós kell anyag is kell bele és olcsóbb venni nagyüzemit.
2014. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!