Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kell hegeszteni?

Hogyan kell hegeszteni?

Figyelt kérdés

Van itthon egy ilyen hegesztő :


[link]


[link]



[link]


Ott a hegesztőáram a jobb alsó sarokba arra rákötöm a két kábelt,azt a hajlított vasat ráakasztom a vasra amit hegeszteni akarok és felkapcsolom a fokozatot,de hányasra?? 1-5 ig lehet. + a két kábelt melyikre kell tenni? Az mind1?? És ha minden megvan csak hozzá kell érinteni az elektródát a vashoz ugye?


Hegesztettem már csak nem ilyennel :D



2013. jún. 8. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
előbb szerezz egy pajzsot, különben megvakulsz.
2013. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Télleg? :D Mondtam már hogy hegesztettem. Csak nem ilyennel.
2013. jún. 8. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy házi tekercselésű trafó, csak az alkotója tudja, hogy pontosan hogyan működik! Felrakod a kábeleket, aztán a fokozatot meg kipróbálod!
2013. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mind1,hogy melyik csavarra melyik kábelt kötöm??
2013. jún. 8. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
A fokozatok gondolom a hegesztőáram nagyságát állítják. Az meg az anyag vastagságától és az elektróda vastagságától függ.
2013. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok. És mind1,hogy melyik csavarra melyik kábelt kötöm??
2013. jún. 8. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy váltakozó feszültségű a hegesztő kimenet, mert nincs jelölve, tehát mindegy.
2013. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!