Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudom kinyomni belőle...

Hogyan tudom kinyomni belőle (Soudal tetőjavítő)?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen Soudal márkájú tetőjavítót, azzal a szándékkal, hogy a zsindely lógóját, ezzel tapasztom az aljához. Végül is lényegtelen. Ha beírjátok a google keresőbe ezt: soudal tetőjavító, akkor nálam a 2., 3., és 4., képen látható a dolog (a fekete és sárga kupakos). Namostan, én levágtam a bigyuszát, amit le kellett vágni, de az egész tubus tök kemény, és én nőként egyáltalán nem tudom egy kicsit sem összenyomni. Maga az anyag is eléggé össze van állva. Arra gondoltam, lehet, hogy fel kellene melegíteni, mert a kátrányt az útra is forrón öntik, de ez nincs feltüntetve a címkén, szóval nem értem, miért nem sikerül nekem. Aki használta már ezt, világosítson fel, szépen kérem.

#tetőjavító
2013. márc. 29. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Visszasétálsz a boltba és veszel hozzá egy kinyomópisztolyt, akkor már fog menni!

Mondjuk ilyent:

[link]

2013. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Akkor ez csakis kizárólag illen pisztollyal működik? Ez magától értetődő? Fántásztik!

És egyébként a két zsindely lemez összeragasztására alkalmas? Amúgy kutyaházat csináltam, és azt zsindelyeztem.

2013. márc. 29. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha elég erős vagy, akkor a kalapács vagy a klopfoló nyelével is ki tudod nyomni, csak akkor nehéz irányítani...

:D

2013. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A bitumenes zsindelyt szegelni szokták, vagy tűzőgéppel (amerikásoknak takker) rögzíteni.
2013. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaja, magát az egészet már felszögeltem. A zsindely hódfarkú, tehát csak a kis hódnyelveket akarom odaragasztgatni, mert azt úgy szokták szerintem.
2013. márc. 31. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Első lépés: menj férjhez.

Második lépés: a jó meleg szobából nézd végig, ahogy a párod megcsinálja az ilyen dolgokat.

Ha ezek nem megoldhatók, legalább a szomszédnak szólj!

2013. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én az emancipináció híve vagyok.
2013. márc. 31. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:

"A zsindely hódfarkú, tehát csak a kis hódnyelveket akarom odaragasztgatni, mert azt úgy szokták szerintem."


Nem szokták ragasztani, mert az első forró napon megolvad kissé, és szépen összeragad!

:)

2013. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!