Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A lidlibe holnap kapható...

A lidlibe holnap kapható sarokcsiszoló nem rossz ajánlat ugy 8000ft. ért?

Figyelt kérdés

Termékleírás


Erős 1200 W motor

Robusztus alumínium présöntvény készülékház, 3 pozícióban rögzíthető első fogantyúval

Egyszerű korongcsere - orsórögzítés („Spindle-Lock“)

Maximális fordulatszám: 12000 ford./perc

A kereskedelemben szokványos korongokhoz, Ø 125 mm

Vágókoronggal, kulccsal és pótfogantyúval

Csúszásgátló markolat

Kábelhossz: 3 m


2013. márc. 29. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni?

Otthonra barkácsoláshoz, heti pár, rövid használatra, vagy műhelybe mindennaposra?

2013. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem,küllemre nem rossz,az ára azért azt mondatja velem otthoni eseti használatra .Ami alatt azt értem ,nem

bírná a huzamos használatot .A mondás itt is él ,

a jót meg kell fizetni .

2013. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Otthoni használgatásra bosch 13000 körül elég jó én azt venném, elég jó kis gép, napi használatra, dewalt, würth, ezeket ismerem szerintem elég jók.
2013. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lidis műszaki cikket vettem már jót is, rosszat is.
2013. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hy!

Azt kell hogy írjam hogy ez nagyon jó kis vétel,mert a lidliben amúgyis ilyen barkács dolgokból csak jót vettem.

Én személy szerint ilyet csak azért nem vettem ,mert én nagyon sokat vágok és ehez egy kisebb gépet kell használni mert az egyik kezemben a flex a másikban pedig a munkadarab,és kisebb géppel szebben is lehet dolgozni.

Szal ha lakatos melókat fogsz vele csinálni akkor inkább vegyél bost vagy makitát-a timár vaskerben van most olcsón makita,igaz ez nem olyan mint a régi de még mindig jók.

nekem a tökéletes flex az egy bosch flex amiben rezgészcsillapító van,és nagyon könnyű,egy ilyen nagyon jól jönne mikor egész nap csak vagdalok.

Jó ez a gép,de csak olyan melókhoz.

Üdv!

2013. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!