Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ki kellene cserélni a zuhanyka...

Ki kellene cserélni a zuhanykabinunkat, milyen szakembert keressek hozzá? Hideg burkoló az jó? SOS!

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább vízszerelőt kérdezz meg,mert talán a lefolyót is át kell építeni.
2013. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vízszerelők szoktak zuhanykabint beépíteni... de ha a zuhanytálca marad és csak maga a kabin része lesz cserélve, akkor azt magatok is meg tudjátok oldani...
2013. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem lesz a tálca cserélve. Nem kell hozzá szakember, ha csak a plexi része lesz cserélve?
2013. márc. 20. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ugyan az a tip.és van némi kézügyesség akkor nem.
2013. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Némi ügyesség és szerszám kérdése .
2013. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó összeszerelési útmutató a kabinhoz!

Amire ügyelj az a vásárláskor hogy jó méretű kabint vegyél hozzá.

Ami kell hozzá az csak egy ütvefúró és egy csavarhúzó,meg egy fél szabadnap egy kezdőnek,vagy egy egész. :)

2013. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2013. márc. 20. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Leméred a tálca méreteit azt a részt ahova a mostani kabin felfekszik és olyan méretű kabint válassz.Felrakni meg tényleg csak egy kis ügyességen múlik.Csak nézd meg figyelmesen hogyan van összerakva mert mindegyikből szokott 1 darab lenni kiállítva.Én nem voltam ilyen figyelmes és másfél napig kínlódtam mire rájöttem hogyan kell összeszerelni , akármit csináltam feszült az egész ahogy húzni próbáltam az ajtó részt. Már úgy volt visszamegyek az Obiba megnézem hogy van összeszerelve a bemutató darab.Egy régi műanyag kabint cseréltem üvegesre.Végül csak rájöttem.Az összeszerelési rajz el volt nagyolva abból nem lehetett rájönni.
2013. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!