Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy ilyet hogy tudnék otthon...

Egy ilyet hogy tudnék otthon összebarkácsolni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 2. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyet sokféleképpen lehet.Elsőnek mindig kell egy váz amire tudsz építkezni.Ez lehet azélból,vagy valami amiből kifaragod,akár gipszből is.

Én úgy csinálnám hogy vagy gipszből vagy itongból kifaragnám amit akarok majd azt kétkomponensű gyantával bevonnám,majd festeném.

Vagy elmennék a helyi bányába ilyen kövekért(én anno sokat eltudtam hozni túrázásoknál) Vagy kimész egy olyan hegyhez ahol elég kopár és onnan hozhatsz szikladarabokat vagy egy nagy sziklát amiből kifaragod az egészet.Ha sok kicsi sziklából akarod összehozni akkor mindegyiket a rögzítési ponton megfúrnám,tiplit bele majd menetes szárat aztán az ellen darabjába ugyanezt.Én ehhez a művelethez mészkőt ajánlok mert az úgy ahogy lehet vésegetni.

2013. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már belinkelted a képet, akkor először is olvasd el a teljes cikket, mert abból sok hasznos dolgot megtudsz:

[link]


Ha egy kcsit keresgélsz, akkor akár ilyen videókat is találhatsz:

http://www.youtube.com/watch?v=zUlfgSLf-bg&feature=player_em..

2013. márc. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is sokat szoktam túrázni, bár innen a legközelebbi "hegy" a Tokaji-hegy. Oda is szoktam néha menni túrázni, megmászni, majd megpróbálok ott gyűjteni. Növényeket hol tudnék szerezni?
2013. márc. 3. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Virágboltban tudsz venni hozzá műanyag növényeket vagy akár igaziakat.
2013. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!