Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek a Black &...

Mi a véleményetek a Black & Decker márkáról?

Figyelt kérdés

régebben tudom hogy nem volt rosz márka

viszont manapság már a Tesco-ban is lehet kapni ilyen márkájú gépeket és ez kicsit kiábrándít

igazából egy Black & Decker KD1001K fúrókalapácsot szeretnék venni.

ezért kérdezném hogy hova tartozik napjainkban a Black & Decker márka?

jobb mint például az einhell redline ,extol premium ,ferm,és hasonló kínai márkáktól?



2013. febr. 11. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mára csak a neve maradt.Nézd meg az árát,majd annyi mint a többi silány terméké .A jót most is meg kell fizetni .
2013. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak kínait ne vegyél,1 voltam
2013. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálam bőven elég volt a tapasztalat egy B&D elektromos láncfűrésszel ahhoz, hogy kiábránduljak a márkából, lévén egy láncledobós típushibás termékkel volt dolgom, nem is olcsón. Egy jó gyár ilyen terméket sosem dobott volna piacra, márpedig ez kint volt és mindenki csak panaszkodott miatta, mert egyszerűen használhatatlan(a lánc percenként lazul ki).

Nagypapám még erre a márkára esküdött régen.

Az a baj a leírásokkal és tesztekkel, hogy senki sem ír a termékekről használat után 3-4 évvel. Pl egy MTD láncfűrész is nagyszerűen működik pár hónapig, csak utána döglik be ez-az.

Nekem az Extol akkus csavarhúzóban bejött, fúrókalapácsban nem tudom milyen lenne.

Sok jót hallani a Bosch PBH 3000-ről, de más árkategória.

2013. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma mindent kínában gyártanak! A Philips hangfalat is kínjában gyártotta valaki.
2013. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha barkávsolni kell és nem mindennap ipari közegben használod, akkor jó mind... imádok barkácsolni felújítani régi nagypapa cuccokat a padlásról stb.....és mind jó még most is: Tescó akksisfúró, rezgőcsiszoló, dekopírfűrész. .kb darabja 3ezer volt :) nem szabad folyamatosan használni, hogy ne melegedjen túl meg ilyenek és kész :)
2013. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is van egy "B&D" cucc és hát nem nagyon voltunk elájulva tőle.
2013. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se kellene, ha egy kiló őrölt kávéhoz adnák ajándékba! Kínai cucc, jóval az értéke feletti áron.
2013. febr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Én 2 éve vettem a "tacskóban" 8000.- -ért 750w-os B&D sarokcsiszolót.Otthon is dolgozom vele és vállaltam munkát is. Tökéletesen működik, semmi problémám vele. A nagyobb munkák után szétszedem és kipucolom.Ja! Fát csiszolok vele, szóval kapja a port rendesen.
2013. febr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az 5. vagyok! elfelejtettem, hogy ha tönkremegy akkor beviszed és azonnal kap egy ugyan olyat zsír újból akár 100 szor. egy ismerősöm dekopírral vágta a téli tüzelőt és egy hónap alatt 3* vitte vissza mert természetesen bedöglött, de egy szót sem szóltak cserélték és ment a munka tovább! :)
2013. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kiváló ár - érték aránya van szerintem és így van, ma mindent kínában gyártanak vettem szaküzletbe 710 wattos b&d sarokcsiszolót 12ezerért ugyanez a teszkóba 7 ezer körül van én a helyedben megvenném SOKKAL jobb mint az einhell vagy extol vagy valami hasonló amiről hallani sem szeretnék.

Én meg vagyok vele elégedve.

Egy jó barkács kategória a zöld bosch alatt van valamennyivel. A tescoba is ugyan azt tudod megvenni mint egy szaküzletben nem is mondja nekem senki hogy ez nem így van.

2013. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!