Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Black&Decker (KS888E-narancs)...

Black&Decker (KS888E-narancs) 500W-os vagy Einhell (kék) 800W-os dekopírfürészt vegyem, otthoni kisebb felújításokhoz?

Figyelt kérdés
àrban mindekettö ua.

2012. márc. 22. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik, vacak mindkettő.
2012. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ettöl tartok én is :D
2012. márc. 22. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges a 800W. Én egy 420 W-os gépet szoktam használni, persze ez még lengyel gép, kiváló minőségű, pedig csak barkács célra gyártották vagy 20 éve.


A B&D szvsz minőségben nem áll az Einhell felett. Einhellből létezik 650W-os (8000 ft körül), szerintem, néhanapján egy mosogatótálca helyét kivágni, meg laminált padlót formára vágni jó lesz. Akármelyiket veszed, ne a gyári fűrészlappal használd. Nem drágák a készletek, vegyél hozzá. Meg egy normális CrV imbuszkulcsot is, mert a gyári imbuszkulcs olyan, mint a vaj. Amúgy ezt is súlyra érdemes venni, sajnos nem látunk bele. Megbízhatóság mint olyan, ebben a kategóriában nincsen, tök mindegy ki a gyártó. Elvégre mit várunk 8-10 e forintért? Ha egyszer használod már bejött az ára.

2012. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja, alkalmi használatra mindegy melyiket veszed.
2012. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
OK, köszönöm!
2012. márc. 22. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt egy hasznos írás a fűrészlapokról, nem árt tudni:


[link]

2012. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, tényelg nagyon hasznos a táblázat!
2012. márc. 22. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!