Kezdőoldal » Otthon » Kert » Narancs/Citromfát, fagyalt...

Selender kérdése:

Narancs/Citromfát, fagyalt lehet bonsaiként nevelni, illetve borókát lehet beltéri bonsaiként tartani?

Figyelt kérdés
További kérdésem még, hogy ismertek olyan fenyőfélét, ami bonsaiként tartható szobában?
2012. márc. 14. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Narancsot-citromot lehet bonsaiként nevelni. Fagyalt is, borókát is, fenyőfélét is. DE ezek nem tarthatók szobában!

Olyan fenyő sincs, ami beltériként tartható lenne. Nyáron esetleg még kibírja bent. Télen teleltetni kell az udvaron.

2012. márc. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A fenyőre gondoltam, hogy nem nagyon marad meg a szobában.


De a citrom és narancsfánál gondoltam arra, hogy szobában is megél, hiszen ez egy mediterráni növényke, arról nem is beszélve hogy van nekem narancsból egy 2 éves példányom itt az ablakomban, és mellette 3 csírázik magról.

Egy mediterráni bonsaiom is van ( Carmona mac./ borágófa) már 4-5 hónapja és teljesen jól van, úgyhogy ebből gondoltam, hogy a mediterrániak el lennének itt.

2012. márc. 15. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Narancs, citrom mehet a szobában. A fagyal, boróka, fenyő nem. Bocs, ha félre érthető voltam.
2012. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem mindre érthető, hogy szobában nem. De így már világos, köszi ;)
2012. márc. 15. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!