Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Te is szerelőt hívsz minden...

Te is szerelőt hívsz minden meghibásodáshoz? Ha meg tudod javítani a dolgokat, akkor elmondhatnád:a női nemet képviseled vagy férfiből vagy?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 09:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
Én sem hívok szerelőt, a ház körüli dolgokat megtudom csinálni. A tapétázás, csempézés, járólapozás is megy. Az az igazság, hogy nem is szeretek mestert hívni, mert ha megtudom én is szépen csinálni, akkor meg is fogom. Jobb érzés a saját munkámon ülni a kertben, vagy sétálni naponta :) A fa, és fémmunka sincs távol tőlem, az igazi kedvencem pedig az elektronika. Nálam a szerelés szempontjából egyetlen tabu, amihez mindig szerelőt hívok, az a gáz. Egyébként sokan nem értik meg, hogy nem smucigoskodok, hanem azért nem hívok szerelőt/mestert, mert szeretem csinálni. Férfi vagyok.
2013. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem azt mondák egyszer (természetesen zsidó), hogy az a pénz amit nem költesz el, azt nem kell újra megkeresni. Ennek megfelelően amit tudok, azt meg is csinálom! Annyi előnyöm van az előttem szólókkal szemben, hogy gázszerelő vagyok. :)
2013. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is megcsinálok minden olyan javítási dolgot amihez affinitást érzek. Nem hívok pl redőnyöst ha elszakad a gurtni. Viszont amihez nem konyítok azzal inkább nem foglalkozom mert 1 sose lenne olyan jó és szép mint ha szakember csinálta volna, 2 kidobott anyag és pénz+ idő, 3 inkább a szakmámban keresem meg a rávalót mert ahhoz értek nem csak láttam valakit aki hallott már róla valakitől.

37F

2013. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 kunu lenke ***** válasza:
90%
Szia.Otthon a festést,vízszerelést ,burkolást,laminált parkettázást,galéria készítése,stb és sok mindent magam csinálok,5-10 évente egyszer ha szerelőt hívok ha magam nem tudom orvosolni a dolgot.A női nemhez tartozom!!!(tetőfedőnéni)
2013. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb meghibásodáshoz egy haverunkat hívom át, aki elvileg villanyszerelő, gyakorlatilag ezermester. Nem ingyen dolgozik, de nem is méregdrágán, és ami az igazán fontos, hogy jól és megbízhatóan.
2013. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
94%

Szia


Csak ahhoz hívok szakit amit hivatalosan át kell vettetni, mert ha én csinálom azt nem fogadják el.

Vagy ha nagyon spéci szerszám kell és nem lehet bérelni illetve hasonlót készíteni.

Férfi

2013. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
93%
Amit csak tudok megcsinálok és csakis a legvégső esetben hívok szerelőt. 18/f
2013. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%
Elég meglepő , hogy semmihez nem hívtok szakembert, kíváncsi lennék ezeknek az embereknek, hogy néz ki a lakásuk. Én minden egyes munkához, megfelelő szakembert hívok, mert csak úgy lesz tökéletesen szép. Nem sajnálom rá a pénzt, mert jó a munkát meg kell fizetni. Persze megértem a mostani világban, már mindenki magának kontárkodik, de ha az embernek van rá pénze, hívjon szakembert.
2013. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

18-ak!

Én lakásfelújítás után vagyok, lakásfelújítás A-tól Z-ig. Meg kell mondanom, hogy már xartig vagyok a szakemberektől.

Az utolsó szobát már magam gletteltem ki, magam festettem ki, a padlót én raktam le. Olyan xarul én is meg tudom mint egy szakkember és még fizetni sem kell érte.

2013. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kulturált hozzászólásotokat díjaztam a kis szimpátia kezecskével és ezt kivétel nélkül mindenki megkapta.
2013. febr. 12. 15:57
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!