Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan rejtsem el a kábeleket?

Hogyan rejtsem el a kábeleket?

Figyelt kérdés
A szoba egyik sarkában van egy 12-es elosztó és egy tonna kábel fut onnan szoba egyik sarkába. Hogyan tudnám elrejteni az elosztót meg azt a halom kábelt?
2011. okt. 23. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én lábakon álló szekrény alá szoktam rejteni. De egyébként lehetne neki egy kis polcot csinálni, ami vagy alul nyitott, vagy 2 oldalról és az eltakarja. A tetejére pedig lehet tenni valami díszt.
2011. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Villanyszerelőként én ne tartom jó ötletnek azt hogy ilyen sok kábelt teszel egy elosztóba ráadásul mind jó hosszú(nagy a tűzveszély)inkább kiépítenék egy vagy több dugaljat a másik oldalon.De ha muszály normál kábelcsatornába vagy olyan kábel csatornába tenném ami pont illik a padló/fal illeszkedésébe.

A normál nem túl esztétikus mert négyzet/téglalap alakú és egyből feltűnik a szemnek. A másik jobb mert háromszög alapja miatt belesimul a sarokba és sokféle színben árulják így nem üt el a faltól/padlótól.

2011. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

ilyesmi parketta szegélyünk van, nem tudom ehhez hozzá lehet passzintani valamelyik csatornát?

2011. okt. 23. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó link nem neked szól az asztali vezetékrendező.

Viszont a képeden szereplő szegőt tökéletesen átalakíthatod úgy hogy eltűnjön a kábelerdő.Lehet kapni olyan kábelcsatornát ami egyben parkettaszegő.Legutóbbi munkámhoz a Diego üzletben vettem ilyet.Itt egy-két link hogy néz ki:

[link]


[link]

2011. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az összes kábel ugyanoda fut? Mert akkor szerintem egyszerűbb lenne venni egy hosszú elosztót, azt az egy kábelt pedig kb. akármivel el lehet rejteni.
2011. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!