Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék eltárolni valamit a...

Szeretnék eltárolni valamit a lakáson kívül, hová rejtsem? (valami széf vagy értékmegőrző)

Figyelt kérdés

Van egy olyan csomagom, cuccom amit nem szeretnék otthonra haza vinni. Szeretném ideiglenesen valahol eltárolni, mint valami kis szekrény a pálya udvaron (amcsi filmek) vagy értékmegőrző, nem illegális a csomag...csak jobb ha nem otthon van.


Szóval ajánljatok olyat amiben 1-2 hónapig lehet tárolni ezt azt... és az ára is értelmes.


2011. szept. 28. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
jó pénzért még én is megőrzöm neked
2011. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kössz...valami más megoldásra gondoltam..
2011. szept. 29. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:

én értem mire gonolsz, de szerintem olyan nincs kishazánkban, a vasuton csak nap közben tarthatsz cuccokat, egyébröl meg nem is hallottam

ha nagyon fontos akkor mondjuk bérelj egy garázst, nem tudom mennyibe kerül, de egy lakásnál olcsobb, vagy kérj meg valakit, hátha tud segiteni, van valami helye vagy illyesmi

2012. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!