Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miert vannak itt a panelban?

Miert vannak itt a panelban?

Figyelt kérdés
Lakasban, miert találok több "aszott", ill. Normál állapotban levő, de döglött fülbemászót? Nemrég költöztünk be, szépen ki volt takaritva, ill. Takaritok rendesen itthon. Azt ertem, h bejönnek a réseken, de utána mennyi ido alatt /gondolom par nap/ es miert patkolnak el, epp a mi lakásunkban :-) ???
2011. szept. 22. 17:32
 1/4 Ágh Ferenc ***** válasza:
100%
Valószínűleg nemcsak Nálatok vannak! Általában a gyümölcs szezonnal együtt jelennek meg, aztán ha elfogy a táplálék, kinyúlnak.
2011. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hungy ***** válasza:
100%
A fülbemászóról sokaknak más az elképzelése. Az eredeti fülbemászó egy bogár, aminek a potrohán két jó nagy rágcsáló-szerű olló van. Amit még fülbemászónak hisznek, az a pók-százlábú. Hosszúkás, barnás teste van, és jó sok lába, és ami fontos, hogy nem bogár, hanem ízeltlábú. Elég gusztustalan kis teremtmény. Melyikre gondolsz?
2011. szept. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az előbbire gondolOk, felismertem.. Csak nem tudom "mibe" hal bele, netán éhen, par nap miatt :-( nalunk /is/ ?
2011. szept. 23. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek az állatok a nem takarított közös helyiségekben, kukatárolókban tanyáznak, és ha van szemétledobó, ott vígan közlekednek, de máshol is találnak utat maguknak. Egy megoldás van,írtani kell.
2011. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!