Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fém, kerti kerítés festéséhez...

Fém, kerti kerítés festéséhez milyen olcsó megoldást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mi szükséges hozzá? Teljesen amatőr vagyok sajnos. Valami olyan festékre lenne szükségem, ami olcsó és aránylag időálló, tehát nem kell havonta újrafesteni a felületet. A minőség annyira nem fontos, nem Mona Lisát akarok ráfesteni. Érdekelne az is, hogy milyen előkezelést igényel ez az egész.
2009. ápr. 18. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Írd le légyszíves, hogy oszlopokat akarsz festeni, vagy drótfonatot, vagy valami más fémet és hogy milyen állapotú jelenleg (új, régebben festett, rozsdás.....stb.)

Írok!

2009. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát izé... ez egy vas kerítés mindenféle extra nélkül. Semmi kovácsolás, semmi csicsa, csak össze van hegesztve. Festve nagyon régen volt és szerintem totál egymerő rozsda is. Ez egy a házat az utcától elválasztó, nagyon szerény kis kerítés. Bár nem tudom mi az a drótfonat, de szerintem köze sincs hozzá. Köszönöm szépen a válaszod.
2009. ápr. 18. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Drótkefével át kell kefélni, mindaddig míg a festék pereg róla, utána rozsdagátló alapozóval kezelni. A teljes száradás után (két-három nap) Színre festeni Trinát vagy egyébb festékkel. (Vigyázni kell a festék hígitásával nem szabad túlzottan hígitani, mivel akkor lemezesen lepereghet egy idő után!)
2009. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!