Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen csavarhúzót vegyek?

Milyen csavarhúzót vegyek?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék amivel lehet dolgozni rendesen,nem megy tönkre és nem túl drága. Milyet tudtok ajánlani?
2011. ápr. 16. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Vannak ilyen cserélhető bitfejes csavarhúzók, azok szerintem praktikusak. Speciális bitkészletek is vannak hozzá különleges csavarokhoz, és általában kompatibilisek a kézi nyéllel és az elektromos csavarhajtóval is.


Persze az egész attól függ, hogy mire akarod használni

2011. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyan szeretnék írtam amivel dolgozni is lehet. Szerintem a cserélhető fejes "semmit" nem lehet van már több olyanom és csak kisebb munkákat lehet vele. Egy sima készletet szeretnék ami masszív. Nagyobb munkákra
2011. ápr. 16. 15:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Würthben jó minőségű cuccok vannak, de éppen ezért elég drága is. Persze csak egyszer kell megvenni, aztán soha nem megy tönkre, nem olyan mint a csodálatos kínai, hogy erősebben csavarsz vele, aztán elgörbül a feje...
2011. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Értettem elsőre is, hogy dolgozni akarsz vele. Na de mégis mi a bánatot akarsz vele dolgozni? Telefont szerelsz vele vagy mozdonyt? Baromira nem mindegy.
2011. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csavarhúzóban az ár tükrözi a minőséget. Ha valóban jó minőségű szerszámot akarsz venni (pl. Beta, Connex, Merox Snap on, USAG) mélyen a zsebbe kell nyúlni. Kb. 2-3000 Ft darabonként, de mint írták előttem évtizedekig használhatod őket. A lényeg, hogy crome-vanadium ötvözet legyen az anyaga. Olcsó árban általában gagyi van, nem érdemes pénzt adni érte.

Én kb. 1 hónapja vettem egy szigetelt nyelű 3X100mm-es Merox lapos csavarhúzót, majd 2000Ft-ért, drága, de minőségi darab.

2011. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy cserélhető fejes és évek óta használom. Szerintem azért is jó, mert cserélhető fejes, ha esetleg tönkre megy a fej, szinte bárhol lehet venni bele pótot és nem kell 15 csavarhúzónak ott foglalnia a helyet. Ennek jó a markolata, kényelmes vele dolgozni. Egyébként valami márkátlan. Háztartási használatra tökéletes.
2011. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

16:19: nem mozdony szerelésre gondoltam de ha mondjuk ki akarok csavarni valahonnan egy rozsdás csavart oda kell a minőség!


21:09: egyszer szereltem valamit egy cserélhető fejessel és olyan erősen kellet húzni, hogy a rúd ami kijön nyélből megfordult de ahogy írtad "háztartási használatra tökéletes"

MINDENKINEK KÖSZÖNÖM VÁLASZÁT

2011. ápr. 16. 21:38
 8/11 anonim ***** válasza:
WD 40-el ki tudod lazítíni a megszorult csavart.
2011. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vegyel Szloven Unior-t. Kimondottan jo szerszamok. Es abban biztos lehetsz, hogy nem hamisitas.
2011. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem WorkZone készletem van 12 darab csavarhúzó+ 20 db bithegy 3800 ft volt tokkal együtt.


Ház körüli munkákra és néha nagyobbakra is tökéletesen megteszi!

2011. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!