Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van ötletetek hogyan lehetne...

Van ötletetek hogyan lehetne olcsón és jópofán leburkolni egy beltéri lépcsőt?

Figyelt kérdés
Két emeletet köt össze, két derékszögű forduló van benne. Beton az alapja, jelenleg balesetveszélyes élekkel rögzített parketta (laminált) burkolata van. Szeretnénk valami szépet, de a fa nagyon drága.
2009. febr. 12. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szőnyeg? Spéci lépcsőre való?
2009. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Műanyagpadló, szőnyeg vagy járólap jöhet szóba, pont ebben a drágulási sorrendben. Ha végleges megoldást akartok, akkor járólap szakember segítségével!
2009. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, legolcsobb és leggyorsabb a lépcsőre valő filcszőnyeg. De én már láttam gyékényből (illene a faburkolathoz), gumiból készültett is.
2009. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a gyékény meg a gumi, hogy néz ki? (Nem tudom elképzelni sem, soha nem láttam ilyesmit) A hideg burkolattól kicsit tartunk-sok van a lakásban(fázunk). Akkor a szőnyeg jöhet szóba leginkább, csak valami szépet szeretnénk, ne tűnjön kényszermegoldásnak. Valami szép könnyen takarítható szőnyeget (típust) ismertek?
2009. febr. 13. 10:52
 5/6 anonim ***** válasza:
TTL illetve a Baumax üzletekben nagyobb választék van. De ha neked egyedi kell akkor körbe is lehet szegetni, csak úgy már drága (többe van a leves mint a hús).
2009. febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. febr. 18. 10:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!