Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy férfinek fontos értenie...

Egy férfinek fontos értenie az otthoni barkácsoláshoz? Szereléshez?

Figyelt kérdés
Sose volt apám vagy férfi testvérem akitől ezt meg tanulhattam volna vagy megkedvelhettem volna, sosem érdekelt annyira azóta se tudok sok mindent megszerelni. Sokszor vita tárgya itthon hogy én semmit nem tudok megjavítani.
2011. jan. 6. 14:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én megrögzött barkácsoló vagyok.szinte mindent meg tudok csinálni.

Apámtól örököltem a vért,de ezt továbbfejlesztettem.

Tavaly például majd' két hétre "bekönyörögtem" magam egy hungarocellel hőszigetelő csapatba,és szinte ingyen csináltam keményen a segégmunka részt.megtanultam.Az idén hőszigetelem a házat,lehet,hogy2-3x addig tart,de meg is spórolok majd'200ezret.

Szerszámmániás is vagyok,épp csak eszterga nincs otthon/de szeretnék/.

-Hogy büszkélkedjek,az egész házba egyedül szereltem be a központi fűtést 2 éve,parapetes kombikazánnal,radiátorokkal..stb.Mikor az ősszel végignézte egy szakember,egy hibát talált csak: a fűtés visszatérőjébe az osztó és a kazán közé kellett volna szűrőt tennem.

Barkácsolni jó !!!

2011. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 zoli79 ***** válasza:
Szerintem igen,bár ismerek olyat aki még 1 szöget sem bír beütni a falba./Ez szégyen szerintem/.Vagy olyat is aki önkéntes barkácsoló ként szétszed valamit gondolkodás nélkül és összerakni nem tudja.Vagy van olyan aki ha nem tudja megenni az elromlott dolgot összetöri :).Az én hitvallásom a következő,"a kényszer nagy úr".Mivel általában nincs pénzem ezért magam szerelek mindent legyen bármiről szó! Nagy általánossággal sikerül is.Ja és nem igazán bízok a szerelőkben mert jártam úgy,hogy filléres dologból,többezres forintos dolgot akart kicsalni./Tisztelet a kivételnek/.
2011. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha egy nőnek értenie kell a főzéshez...
2011. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!