Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel födjem le a pince...

Mivel födjem le a pince lejáratot? megcsináltam a keretet zártszelvényekből, csak a födél kellene rá. Sehol nem kapok egy legalább 1000x2500mm hosszú rozsdamentes vagy akár simma fémlemezt és ahonnan hoznák a kiszállítás 50000 forint lenne.

Figyelt kérdés
Mivel tudnám helyettesíteni vagy milyen megoldást tudnék kitalálni? OSB lemezem van és mapei vizszigetelőm, így gondoltam az osb-t 10-szer átecsetelem azt jóvanazúgy, de ha jön az eső meg a hó és egy-két év alatt lerohad akkor fölösleges munka és sehol se vagyok. Valami ötlet?
tegnapelőtt 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Bontásból nem tudsz szerezni?
tegnapelőtt 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kell legyen másutt is lehetőség. Az 50 ezres szállítás durva.
tegnapelőtt 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Trapéz lemezt rá
tegnapelőtt 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kovácsoltvas pinceajtó

[link]


Tényleg! Nincs a környéken kovács iparos, vagy iparművész?

tegnapelőtt 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 L.. István ***** válasza:
Trapézlemez nem jó?
tegnapelőtt 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak 2db vaslemezből lehet megcsinálni, sajnos felénk is csak 1000x2000-es táblát kapni. Ha vizbiztosra akarod, olvassz rá a vaslemezekre modifikált bitumenes lemezt, a tetőkre is ezt teszik.
tegnapelőtt 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A trapézlemez nem is tetszik és simma felületű lemezzel könnyebben megtudnám oldani. Senki iparos nincs a környéken.

A bejárati ajtó termopán, de a pincelejáróhoz kell, ahol a lépcsők vannak azt fogja borítani ez az áhított lemez kb 40fokos szögben.

tegnap 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!