KezdƑoldal » Otthon » BarkĂĄcsolĂĄs » 🧮 A klasszikus đ‘Ș𝒐𝒄𝒂 đ‘Ș𝒐𝒍𝒂...

🧮 A klasszikus đ‘Ș𝒐𝒄𝒂 đ‘Ș𝒐𝒍𝒂 tĂ©nyleg hasznĂĄlhatĂł _eredmĂ©nyesen_ rozsdaoldĂłkĂ©nt, vagy ez csak egy vĂĄrosi legenda?

Figyelt kérdés

Többek között ezeket a kvarcĂłrĂĄbĂłl kiforrasztott, elĂ©ggĂ© rossz ĂĄllapotban levƑ gombelem-foglalatokat szeretnĂ©m rozsdĂĄtlanĂ­tani:

‱ [link]

‱ [link]

‱ [link]



jĂșn. 25. 20:07
A kĂ©rdezƑ szavazĂĄst indĂ­tott:
Igen, nagyon jĂł rozsdaoldĂł.
Csak vĂĄrosi legenda!
kifejtem alĂĄbb...
15 szavazat
 1/9 anonim vĂĄlasza:
74%
Igen. Mår próbåltam. Nem szåz szåzalékos, de a semminél több. Egy hagyomånyos rozsdamaróval azért többre mész.
jĂșn. 25. 20:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/9 anonim ***** vĂĄlasza:
58%
KiprĂłbĂĄltam, WC tisztĂ­tĂĄsra. Semmit nem csinĂĄl. Ha kevĂ©sbĂ© vĂ­zköves, rozsdĂĄs felĂŒleten mƱködik, akkor azt bĂĄrmilyen szĂ©nsavas cucc megcsinĂĄlja, de egy sima szivacs is.
jĂșn. 25. 20:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/9 anonim ***** vĂĄlasza:
77%
400 ft egy rozsdaoldĂł, olcsĂłbb mint a kĂłla Ă©s jobb is
jĂșn. 25. 21:18
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/9 anonim ***** vĂĄlasza:
89%
Egyszer vĂ©letlenĂŒl vettem egyet, gondoltam, akkor legalĂĄbb elhasznĂĄlĂłm tisztitoszerkent. KerĂ­tĂ©sen levƑ rozsdĂĄt szerettem volna letisztĂ­tani. EgyĂĄltalĂĄn semmit nem hozott le.
jĂșn. 25. 22:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/9 anonim ***** vĂĄlasza:
85%

MĂ©g a 10%-os Ă©telecet is erƑsebb sav, mint a kĂłla.

Ezeknek a mĂ­toszoknak az alapja esetleg a kĂłlakoncentrĂĄtum lehet, amibƑl a kĂłlĂĄt hĂ­gĂ­tjĂĄk. Az anyacĂ©g csak ezt exportĂĄlja mindenhovĂĄ Ă©s ebbƑl hĂ­gĂ­tjĂĄk a kĂłlĂĄt.

jĂșn. 25. 22:47
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/9 Noren1989 ***** vĂĄlasza:
82%

Megjegyzem, h ezek a foglalatok nem rozsdĂ sak. IdeĂ lis esetben vagy rĂ©z, vagy nikkel ötvözetbƑl vannak.


Ez inkĂ bb az elem savainak maradvĂ nya. Ultrahangos tisztĂ­tĂłba vele, vagy kotyvĂ ba.

jĂșn. 26. 03:26
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/9 anonim ***** vĂĄlasza:
50%
Nem rossz.
jĂșn. 26. 05:13
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/9 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

3-4% foszforsav van a kĂłlĂĄban. A bolti rozsdaoldĂłban 80%.

SzĂłval mƱködik kĂłlĂĄval, de elĂ©ggĂ© lassĂș a reakciĂł.

jĂșn. 26. 13:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/9 anonim ***** vĂĄlasza:
Persze használható, ha nem is a legerƑsebb rozsdamaró.
jĂșn. 26. 17:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!