Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyit jelent az általam...

Mennyit jelent az általam níllal jelölt érték? Hány bárt?

Figyelt kérdés
máj. 21. 15:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy egy oldala? Ha ugy nezel ra ahogy a sajat fotodon van, bal oldalon van a csavaros csatlakozo a CO vagy argon palackhoz. Jobb oldalon meg a gyorscsatlakozo a hegesztonek.
máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Ja, de letekertem, mert nyomásmérésre szerettem volna használni.

Amúgy sikerült is. Bekalibráltuk egy hitelesitett eszközzel.

Jobb lett mintha pár ezerért vettem volna valami gagyit. Ami az okosok szerint jó....

máj. 23. 19:33
 23/26 anonim ***** válasza:
:D :D Ez már lassan inkább a humor kategória.
máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
60%

Még az eszmefuttatásodhoz, hátha megérted miért nem jó.

Ezen két óra van, az első óra az valóban egy nyomásmérő óra. Amit fotóztál az nem, azt már kitárgyaltuk.

Ha a csavaros oldalra te ráraksz mondjuk 5 bar-t, akkor lehet hogy megmozdul a mutató, és 5 bar-t fog mutatni. Mondjuk az is megérne egy misét, hogy egy 2-300 bar-os palackra méretezett barométer ilyen 0-10 bar-os tartományban mennyire pontos (semennyire), de ezt most hagyjuk.

Azt, hogy a kimenő oldalon mekkora a nyomás, ez a műszer egyszerűen nem mutatja. Nem tudom mit kalibráltál, de onnantól kezdve hogy a kimenő oldalon változik a gáznyomás, már is értelmetlen az egész.

máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjuk. Bro nyomást akar mérni, akkor ő nyomást mér. Senki ne mondja meg neki hogy nem nyomást mér. Ennyi.

Mondjuk legalább a kalibrációs folyamatot és a tesztkörnyezetet felskiccelhetné és akkor talán még el is hinnánk a sztorit.

máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!