Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan keszithetnek 4 rekeszes...

Hogyan keszithetnek 4 rekeszes ceruzatartot hazilag?

Figyelt kérdés
Olyant gondoltam amiben kulon rekeszbe tudnam tenni a szines ceruzat,ecseteket,stb.Aszalra valot.Linkelnetek nekem kepet is?Koszi
2010. szept. 30. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbben wcpapír-gurigákból. Levágod különböző magasságúra (vagy akár hagyhatod is egyformára, ha úgy jobban tetszik), befested vagy bevonod valamivel, aztán az egészet tetszőleges elrendezésben egy kartonlapra ragasztod.
2010. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont a wc-papírgurigát akartam én is írni :=), de akkor tessék: ugyanígy megcsinálhatod csinos, egyforma (vagy éppen különböző, ahogy tetszik) befőttesüvegekből is, akár raffiával szorosan és szépen körbetekerve foghatod össze őket, így a külső "dekorálás" is megvan egyúttal.
2010. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagy tejfölöspoharakból csináltam. Kívülről bevontam őket (fonallal, mert más nem volt itthon, de mindegy is, mivel) és kész. Különállóak, de elég nagyok, hogy minden beleférjen, nekem a guriga kicsi lett volna. Meg erről nem is ordít, miből van :)
2010. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi koszi,jok az otletek:)
2010. szept. 30. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:

macskakonzerves dobozról leveszed a papírt.külömböző színű

szigszalaggal becsíkozod őket.

2010. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy egy v pepsis v akármilyen fémdobozból és az márt alapból jól néz ki :D nekem Pepsis van.
2010. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
- v
2010. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!