Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az Einhell egy jó reklámú...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Az Einhell egy jó reklámú kínai vacak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 10:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#10:

Persze, a zöld otthoni barkàcs, a kék pro sorozat profi felhasználásra.

2022. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

"Ha csak annyi a baja hogy ragad... Ragaszd körbe szigetelő szalaggal."


Na te sem vagy a legélesebb kés...

2022. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
Az Einhell nem kínai. Amúgy nekünk egy nagyteljesítményű benzines Einhell szivattyúnk van tizenvalahány éve, és tavasszal most is második rántásra indul olyan finoman, hogy egy Honda megirigyelhetné. És van már benne üzemóra bőven. Illetve nagyapámnak van néhány Einhell elektromos cucc a műhelyben, ami szintén sok sok éve hibátlanul üzemel. Ár-érték arányban az egyik legjobb.
2022. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#12 Senki sem tökéletes, miért pont én lennék a kivétel?
2022. márc. 4. 10:03
 15/19 A kérdező kommentje:
Mindenkit pipáltam. Köszi a válaszokat.
2022. márc. 4. 10:05
 16/19 anonim ***** válasza:

#13:

“ Az Einhell nem kínai. ”


Hát perszehogy nem! 🤣🤣🤣

[link]


Ettől függetlenül elégedett vagyok vele.

2022. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az Einhell eredetileg német márka, és régen még ott is gyártották a gépeket. Mára már kínába költözött a gyártás, ugyanúgy ahogy sok más drágább márka esetén is. Még a kék Bosch gépek jelentős része is kínában készül manapaság.
2022. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A 17-nek igaza van abban hogy mindegy hogy hol készül, a lényeg a gyártó, márka. Az Audit is itt gyártják MO.-n, mégsem magyar minőség.
2022. márc. 6. 11:36
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem otthonra bőven elég. 125-ös Flexem van, kapott tőlem mivel én még a fát is azzal szoktam vágni (kutyaházat építeni, kerítést stb). Semmi baja. Einhell akkus fúró-csavarozóm is van (nem a legkisebb teljesítményű), azzal is elintéztem amit akartam a ház körül, Einhell műanyag késes fűszegélynyíróm, az akkuk is jól teljesítenek. Pár év távlatából nem volt gond velük, én Einhell mellett tettem le a voksot. Kiterjesztett garancia is van hozzájuk, legalábbis amiket én vettem, beregisztráltam és +1 év garancia. Akár kinában gyártják akár nem, otthonra bőven elég annak, aki nem napi szinten 8 órákat használja.
2022. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!