Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az Einhell egy jó reklámú...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Az Einhell egy jó reklámú kínai vacak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Barkács kategoriában nem is vészesen vacak.
2022. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kategóriájában teljesen jó, minőségben sokszor veri a 2-3x annyiért árult zöld barkács Bosch gepeket.
2022. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem az ipari kategória, de semmivel nem rosszabb mint hasonló árkategóriában bármi más. Persez egy makita vagy kék bosch fényévekkel jobb, csak többszörösébe kerül.
2022. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Barkácsolásra teljesen jó.
2022. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
egyáltalán nem vacak
2022. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi években egyre jobb. Bár én inkább fél ipari gépek (Makita, Metabo, Hitachi) híve vagyok, van pár Einhell gépem nekem is és az ismerőseimnek is. Meglepően jól teljesítenek ahhoz képest hogy néha mit kapnak.

Precíziós gépeket viszont nem érdemes venni belőle. Egy állványos asztali körfűrészem is van Einhell, ami elég pontatlan vágásokat csinál. Kellettek kisebb átalakítások, hogy tudjak vele merőlegesen vágni (alapból nem volt merőleges a fűrésztárcsa a munkapadhoz képest, szét kellett szedni és gyártani bele egyedi alkatrészt, hogy korrigálni lehessen ezt a pontatlanságát)

Viszont van egy alu házas sima fúrógépem is Einhell, azzal pl. már több tonna zsákos anyagot megkevertem keverőszárral, és még mindig bírja pedig nem kíméltem.

Vagy ott van egy 125-ös sarokcsiszoló, azzal betontól kezdve mindent csiszoltam és vágtam már vele. Egyszer cseréltem benne csapágyat ezer forintért, de azon kívül semmi gond nem volt vele.

Összességében nem rossz, de nem is jegy ipari minőség. Egyébként sokan nem tudják de a Parkside is javarészt Einhell alkatrészekből épül fel. Annyi hogy a műanyag más színű, de belül sok dologban egyeznek.

2022. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ragasztópisztolyt vettem belőle nemrég, meglepően minőségi, jó kialakítású. Ráadásul 3 fejet is adtak mellé. Árban pedig 200 Ft-tal volt dràgább mint egy Bauhausos nevenincs vacak, ami egy gyerek kezébe volt méretezve…
2022. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Hegesztőm van ilyen. Itthon barkács célra teljesen jó
2022. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Nekem körfűrészem van ami kiváló LENNE, ha nem kezdett volna ragadni az egész műanyagrész.

Nem tudom, hogy milyen trutymákból csinálták??!

Van vagy 20 gépem, de csak ez az egy ragad.

2022. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#3 Bosh-nál számít hogy kék vagy zöld?

#9 Ha csak annyi a baja hogy ragad... Ragaszd körbe szigetelő szalaggal.

2022. márc. 3. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!