Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen magasnyomású mosót...

Milyen magasnyomású mosót lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Elsősorban autómosásra használnám. Árban max 150eFt.

Volt egy 100 baros Makitám, de az inkább csak játékszer, nem sokkal ért többet, mint a sima slag. Ennél használhatóbbat, komolyabbat szeretnék venni.


2021. dec. 4. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez leviszi még a festéket is a Suzukidról.

[link]

2021. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Kaercher-ek beváltak, személyautótól teherautón át traktorig
2021. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, brutális, ennyiért működőképesen ajándék. Volt egy nagy ipari Kaercherünk, a teljesítményével nem volt gond, de amikor már másodjára hullott szét, és alkalmanként 3 kilóba fájt a javítása túladtunk rajta. Az a baj a Kaercherrel, hogy 2880-as fordulatú, ezt pedig hosszútávon a dugattyúk, mechanika nem díjazza. Átpártoltunk Kranzlere, meg van egy melegvizes Nilfisk, azok 1440-esek, szépen ketyerésznek,tolják a vizet ezerrel, évek óta nincs gond velük.

2021. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Otthonra várd meg,amíg lesz a Lidl-ben Parkside(én is arra várok)

Már van egy,-a tavasszal lesz 4 éves,eddig gond nélküli.

De mindenképp olyat,ami forgó vízsugaras!

2021. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vannak Parkside gépeim. Nem mondom hogy a leggagyibb kínai bóvli kategória, de nem is vágom magam hanyatt a minőségtől. Ha már ennyi pénzt kiadok érte, akkor hosszú tárva terveznék a géppel.

A Parksidehoz ha kell valami kiegészítő, fúvóka, vagy alkatrész, azt ugyanúgy bárhol megkapom, mint egy Kärcher/Bosch/Makitához? Nekem ez a félelmem, a ralatív olcsó ára ellenére. Na meg a nyitásra a tolongás a Lidl előtt... aztán azt a pár darabot azonnal el is kapkodják.

2021. dec. 5. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:

A magasnyomásút azért nem kapkodják el...legalább is itt Szegeden. Még napok múlva is van.

A rászánt pénzből 4~5 kijön...

3 év a gari,-én is azért akarok másikat(is),mert a másik háznál is kéne egy,de leginkább a garancia,-ha esetleg bexarik a régi,az új garijával javíttatnám....

A nagynyomású csövek már szinte mindegyik gépen csereszabatosak,hisz szabvány a csatlakozó, valamint a forgó vízsugaras lándzsa a Karcheré jó a pisztolyba.

2021. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Parkisdenál sem a leggyengébbet, legolcsóbbat venném, hanem a 180 baros Performance-t.

Én ebben nem vagyok biztos, hogy ugyanaz a csatlakozóvan minden gépen. Pl a Makitámhoz se a Kärcher nem volt jó, de a Parkside se. Sőt a PS-nek és a Kärchernek sem volt tökegyforma a csatlakozója. De közben keresgéltem, pár ezer forintért pl Aliexpressről lehet átalakító adaptert rendelni.

Úgy látom február környékén szoktak ezek a gépek lenni a Lidlben. Addig lehet hogy valóban kivárok.

2021. dec. 5. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!