Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Magasnyomású mosó és tartozék...

Magasnyomású mosó és tartozék vásárlását tervezem. Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 10:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Venni szeretnék magasnyomású mosót maximum 30. 000 ft-ig. Főként ház körül, hobbi szinten. Néztem a tescoba a Karchert 20. 000 ft-ért, viszont neten parkside, bosch, nifisk. Stb verzió van fent. Melyik lenne a legjobb választás? Jelenleg van egyparkside phd 100 a1 típusú gépem viszont hozzá tartozó pisztoly (és lándzsát) nem találok sehol, pedig a géppel nem lenne baj. A lándzsa részénél van egy hajszálrepedés és ezt akárhogy próbáltam ragasztani nem sikerült. Persze hiszen azért kb 110 bar egyből kinyomja. Szóval ha ehhez valaki tudna segíteni abban, hogy találjak alkatrészt illetve ötletet adnátok melyik gépet érdemes megvenni azt megköszönném!
2015. aug. 29. 10:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél fel egy hirdetést ,hogy mit keresel biztosan van valakinek rossz mosója, hátha eladja vagy neked ajándékozza.
2015. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj be a lidlbe és rendelj fejet náluk, mert az ő forgalmazásukban van a gép.
2015. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ki melyiket választaná ?


[link]


[link]


[link]

2015. szept. 9. 23:47
 5/7 A kérdező kommentje:

nem tudok dönteni,hogy melyiket válasszam ?!

[link]


[link]


A termékek közül illetve a megbízható weboldalak közül sem, melyik a jobb ?

Mindkét helyen 2 év garancia van ill. ingyenes szállítás..

Segítsetek legyetek oly kedvesek :) Köszönöm

2015. okt. 1. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Zöld Bosch-t alapból nem veszek, mert komolytalan termék. Nem mintha a K.3-as komolyabb lenne, de amíg a Bosch-nál a magasnyomású mosó az egy termék, addig a Kärcher-nél a termék, és ez elég érv nekem. Egyébként mindkét termék azért készül, hogy az olcsóbb szegmensben is legyen piacuk. Amióta a kínaiak piacon vannak, sok gépgyártó visszavett már az arcából!
2015. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! 50 ezer forintnál többet nem szeretnék érte kiadni, ha esetleg ilyen árkategóriában van másik típusú mosóra ötlet azt szívesen veszem :)
2015. okt. 2. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!